INŻYNIERIA UTRZYMANIA RUCHU

Studia w Trójmieście

inżynieria utrzymania ruchu

Odkryj studia inżynieria utrzymania ruchu w Trójmieście i sprawdź gdzie możesz studiować

Inżynieria utrzymania ruchu studiaGdańsk | Gdynia | Sopot - specjalność / ścieżka kształcenia

Organizacja i zarządzanie procesami produkcyjnymi oraz szeroko rozumianym ruchem w obszarach inżynierskich jest niezbędne do dynamicznego rozwoju większości istniejących przedsiębiorstw. Inżynieria utrzymania ruchu to propozycja kształcenia, stworzona w celu wykwalifikowania grona specjalistów, którzy w przyszłości obejmą kluczowe stanowiska w firmach produkcyjnych.

Podczas kształcenia zetkniesz się zarówno z wykładami teoretycznymi, opartymi w głównej mierze na zagadnieniach inżynierskich, co będzie stanowiło stabilną podstawę pod kształtowanie bardziej specjalistycznych umiejętności praktycznych, oraz laboratoryjnymi zajęciami praktycznymi. Dzięki nim nauczysz się projektowania rozruchu seryjnego, poznasz istotę aktualizacji dokumentacji technicznej, a ponadto zyskasz wiedzę w obszarze modyfikacji wyposażenia przedsiębiorstw.

Na absolwentów inżynierii utrzymania ruchu będzie czekało zatrudnienie w międzynarodowych przedsiębiorstwach produkcyjnych, jednostkach projektowych, wybranych placówkach administracyjnych, a najbardziej przedsiębiorczy postarają się o założenie własnej firmy.

Zobacz, na jakich uczelniach w Gdańsku | Gdyni | Sopocie jest specjalność / ścieżka kształcenia INŻYNIERIA UTRZYMANIA RUCHU

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

grupa kierunku
typ studiów
tryb studiów

Wyszukiwarka kierunków podyplomowych: znaleziono ×

grupa kierunku

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

Sopocka Akademia Nauk Stosowanych

Sopocka Akademia Nauk Stosowanych

Jednostka prowadząca

Zarządzanie i inżynieria produkcji stopień: (I), czas trwania: 3,5 roku
tryb: niestacjonarne, stacjonarne

Komentarze (0)