LOGISTYKA PRZEDSIĘBIORSTW

LOGISTYKA PRZEDSIĘBIORSTW

LOGISTYKA PRZEDSIĘBIORSTW

Studia w Trójmieście

logistyka przedsiębiorstw

Odkryj studia logistyka przedsiębiorstw w Trójmieście i sprawdź gdzie możesz studiować

Logistyka przedsiębiorstw studiaGdańsk | Gdynia | Sopot - specjalność / ścieżka kształcenia

Kluczem do sukcesu przedsiębiorstwa jest przede wszystkim mądre zarządzanie z uwzględnieniem ekonomiki, zmian gospodarczych oraz aktualnej sytuacji rynkowej. Logistyka przedsiębiorstw to propozycja kształcenia, która skupia się głównie wokół organizacji sprawnego przepływu surowców, planowania nowych szlaków handlowych oraz zarządzania łańcuchami dostaw w obrębie przedsiębiorstw i poza nimi.

Jaką wiedzę i umiejętności przyswoisz podejmując tę interdyscyplinarną propozycję? Efektywność logistycznego działania przedsiębiorstw zależy głównie od wiedzy w obszarze zarządzania procesami magazynowania, transportu i obsługi zapasów w sposób satysfakcjonujący klientów – to oni są kluczowi w perspektywie generowania korzyści z działania firmy. Jako przyszły absolwent zgłębisz wszystkie niezbędne kompetencje, co uczyni cię cennym pracownikiem wielu sektorów gospodarczych.

Podejmiesz zatrudnienie w międzynarodowych przedsiębiorstwach produkcyjnych, usługowych i handlowych, zajmiesz się pracą dla wybranych instytucji państwowych i samorządowych, jeżeli interesują cię prawne aspekty logistyki przedsiębiorstw, a ponadto będziesz przygotowany do rozpoczęcia prowadzenia własnej firmy.

Zobacz, na jakich uczelniach w Gdańsku | Gdyni | Sopocie jest specjalność / ścieżka kształcenia LOGISTYKA PRZEDSIĘBIORSTW

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

grupa kierunku
typ studiów
tryb studiów

Wyszukiwarka kierunków podyplomowych: znaleziono ×

grupa kierunku

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

Wyższa Szkoła Administracji i Biznesu im. E. Kwiatkowskiego w Gdyni

Wyższa Szkoła Administracji i Biznesu im. E. Kwiatkowskiego w Gdyni

Jednostka prowadząca

Pokaż więcej

Komentarze (0)