MEDIACJE

Studia w Trójmieście

mediacje

Odkryj studia mediacje w Trójmieście i sprawdź gdzie możesz studiować

Mediacje studiaGdańsk | Gdynia | Sopot - specjalność / ścieżka kształcenia

W obecnych czasach opanowanie skomplikowanej sztuki mediacji może okazać się bezcenne zarówno na płaszczyźnie prywatnej, jak i zawodowej w wielu obszarach. Mediacje są innowacyjną i interdyscyplinarną propozycją kształcenia, która wprowadzi cię w psychologię skutecznej komunikacji i rozwiązywania konfliktów, szeroko rozumianego zarządzania oraz administracji.

Celem powstania tej propozycji jest wyposażenie przyszłych absolwentów do prowadzenia mediacji oraz rozwiązywania konfliktów na różnych obszarach, zwłaszcza cywilnych, karnych, gospodarczych oraz rodzinnych. Aby stać się ekspertem od skutecznego komunikowania się, poznasz sposoby konstruowania ugód, dowiesz się, w jaki sposób stosować techniki mediacyjne w administracji oraz poszerzysz posiadane kompetencje interpersonalne.

Absolwenci mediacji znajdują zatrudnienie w placówkach resocjalizacyjnych i doradczych, niektórych jednostkach administracyjnych, środowisku pedagogicznym i oświatowym, jednostkach badawczo-rozwojowych oraz przedsiębiorstwach nastawionych na kontakt z klientami.

Zobacz, na jakich uczelniach w Gdańsku | Gdyni | Sopocie jest specjalność / ścieżka kształcenia MEDIACJE

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

grupa kierunku
typ studiów
tryb studiów

Wyszukiwarka kierunków podyplomowych: znaleziono ×

grupa kierunku

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

Wyższa Szkoła Administracji i Biznesu im. E. Kwiatkowskiego w Gdyni

Wyższa Szkoła Administracji i Biznesu im. E. Kwiatkowskiego w Gdyni

Jednostka prowadząca

Pokaż więcej

Komentarze (0)