RACHUNKOWOŚĆ I CONTROLLING

RACHUNKOWOŚĆ I CONTROLLING

RACHUNKOWOŚĆ I CONTROLLING

Studia w Trójmieście

rachunkowość i controlling

Odkryj studia rachunkowość i controlling w Trójmieście i sprawdź gdzie możesz studiować

Rachunkowość i controlling studiaGdańsk | Gdynia | Sopot - specjalność / ścieżka kształcenia

Istnieje wiele propozycji kształcenia, które znacząco wpłyną na pragmatyczne ukształtowanie twoich kompetencji, dzięki czemu będziesz w stanie podjąć dobrze płatną i stabilną pracę zawodową. Jedna z nich to niewątpliwie rachunkowość i controlling. Zanim jednak rozpoczniesz pełnienie odpowiedzialnych funkcji w przedsiębiorstwach, zgłębisz szeroki program kształcenia. Pamiętaj, że idealnym kandydatem będzie osoba odnajdująca się wśród zagadnień matematycznych i ścisłych.

Kształcenie będzie miało charakter praktyczny, co jest niewątpliwym atutem tej propozycji. Zanim jednak przystąpisz do zgłębiania konkretnych umiejętności, zgłębisz szerokie podstawy teoretyczne, stanowiące stabilny filar pod rozwój dalszych kompetencji. Przyszli absolwenci zetkną się z takimi przedmiotami, jak na przykład: rewizja finansowa, controlling w zarządzaniu finansami, audyt i kontrola wewnętrzna.

Dzięki wiedzy i umiejętnościom wyniesionym z siatki kształcenia, będziesz mógł pracować w działach księgowości, przedsiębiorstwach finansowych, własnej działalności gospodarczej, jednostkach analitycznych i niektórych administracyjnych.

Zobacz, na jakich uczelniach w Gdańsku | Gdyni | Sopocie jest specjalność / ścieżka kształcenia RACHUNKOWOŚĆ I CONTROLLING

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

grupa kierunku
typ studiów
tryb studiów

Wyszukiwarka kierunków podyplomowych: znaleziono ×

grupa kierunku

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

Sopocka Szkoła Wyższa

Sopocka Szkoła Wyższa

Jednostka prowadząca

Finanse i rachunkowość stopień: (I)  (II), czas trwania: 3 lata • 2 lata
tryb: stacjonarne, niestacjonarne, online

Komentarze (0)