DIETETYKA W SPORCIE I REKREACJI

DIETETYKA W SPORCIE I REKREACJI

DIETETYKA W SPORCIE I REKREACJI

Studia w Trójmieście

dietetyka w sporcie i rekreacji

Odkryj studia dietetyka w sporcie i rekreacji w Trójmieście i sprawdź gdzie możesz studiować

Dietetyka w sporcie i rekreacji studiaGdańsk | Gdynia | Sopot - specjalność / ścieżka kształcenia

Dietetyka w sporcie i rekreacji to ścieżka kształcenia dla osób interesujących się zarówno sportem, odżywianiem jak i najogólniej zdrowym trybem życia. Propozycja kształcenia łączy ze sobą zarówno wiedzę z zakresu aktywności fizycznych, sportu, jak i zdrowego odżywiania czy suplementacji w diecie sportowców.

Program studiów dostarcza studentom wiedzy między innymi z zakresu planowania żywienia służącego przygotowaniu organizmu do wysiłku fizycznego i jego regeneracji, dostosowania diety oraz odpowiedniej suplementacji do uprawianej dyscypliny sportu, a także stanu zdrowia i kondycji pacjenta. Studenci nauczą się również między innymi konstruować programy dietetyczne w odnowie biologicznej, u sportowców, osób aktywnych fizycznie oraz tych, które chcą prowadzić zdrowy styl życia.

Absolwenci dietetyki w sporcie i rekreacji znajdują zatrudnienie między innymi na takich stanowiskach jak konsultant do spraw żywienia oraz suplementacji na siłowniach, czy klubach fitness, jako specjaliści w ośrodkach Wellness & SPA oraz ośrodkach odnowy biologicznej, a także jako specjaliści w firmach produkujących żywność oraz suplementy diety.

 

Zobacz, na jakich uczelniach w Gdańsku | Gdyni | Sopocie jest specjalność / ścieżka kształcenia DIETETYKA W SPORCIE I REKREACJI

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

grupa kierunku
typ studiów
tryb studiów

Wyszukiwarka kierunków podyplomowych: znaleziono ×

grupa kierunku

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

Wyższa Szkoła Bankowa w Gdańsku

Wyższa Szkoła Bankowa w Gdańsku

Jednostka prowadząca

Dietetyka stopień: (I), czas trwania: 3 lata
tryb: stacjonarne, niestacjonarne

Komentarze (0)