MENEDŻER SPRZEDAŻY

Studia w Trójmieście

menedżer sprzedaży

Odkryj studia menedżer sprzedaży w Trójmieście i sprawdź gdzie możesz studiować

Menedżer sprzedaży studiaGdańsk | Gdynia | Sopot - specjalność / ścieżka kształcenia

Czy reklama jest rzeczywiście dźwignią handlu? Jakie zależności występują pomiędzy obsługą klienta, a rezultatami sprzedażowymi? Czy umiejętne zarządzanie kadrą pracowników działu obsługi klienta istotnie wpływa na efektywność działań sprzedażowych? Na te i jeszcze więcej pytań odpowie menedżer sprzedaży – innowacyjna propozycja kształcenia o programie adekwatnym do współczesnego rynku pracy.

Podczas kształcenia dowiesz się, w jaki sposób określać cele i wdrażać strategie sprzedażowe, aby trafić do jak największego grona potencjalnych konsumentów, poznasz istotne techniki sprzedaży dzięki opanowaniu podstaw psychologii marketingu i reklamy, pogłębisz swoje kompetencje interpersonalne, co pozwoli ci na skuteczną obsługę klientów, a ponadto zyskasz kwalifikację w obszarze tworzenia poszczególnych działów sprzedaży.

Dzięki zdobyciu i ugruntowaniu szerokiej wiedzy i umiejętności praktycznych, będziesz mógł pomyśleć o zatrudnieniu na stanowisku menedżera do spraw sprzedaży, regionalnego kierownika sprzedaży, specjalisty do spraw wdrażania wybranych strategii marketingowych, kierownika do spraw obsługi klienta lub właściciela sklepu, czy agencji reklamowej.

Zobacz, na jakich uczelniach w Gdańsku | Gdyni | Sopocie jest specjalność / ścieżka kształcenia MENEDŻER SPRZEDAŻY

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

grupa kierunku
typ studiów
tryb studiów

Wyszukiwarka kierunków podyplomowych: znaleziono ×

grupa kierunku

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

Komentarze (0)