OPIEKA ŻŁOBKOWA Z PEDAGOGIKĄ MONTESSORI

OPIEKA ŻŁOBKOWA Z PEDAGOGIKĄ MONTESSORI

OPIEKA ŻŁOBKOWA Z PEDAGOGIKĄ MONTESSORI

Studia w Trójmieście

opieka żłobkowa z pedagogiką montessori

Odkryj studia opieka żłobkowa z pedagogiką montessori w Trójmieście i sprawdź gdzie możesz studiować

Opieka żłobkowa z pedagogiką montessori studiaGdańsk | Gdynia | Sopot - specjalność / ścieżka kształcenia

Czy wiesz, że środowisko wychowawcze stwarzane dzieciom uczęszczającym do żłobków może mieć istotny wpływ na ich dalszy rozwój, przystosowanie do prawidłowego życia w społeczeństwie, a także świadomość własnych stanów psychicznych i emocjonalnych? Jeżeli chciałbyś stać się ekspertem w obszarze pedagogiki kierowanej do małych dzieci, wybierz opiekę żłobkową z pedagogiką Montessori.

Jest to propozycja kształcenia, która nauczy cię podstaw diagnozy możliwości podopiecznych oraz dostosowania zajęć kreatywnych do ich możliwości, planowania i realizacji opieki nad dziećmi innowacyjną metodą Montessori, a także stymulowania wszechstronnego rozwoju dziecka. W siatce kształcenia znajdziesz następujące przedmioty: opieka nad małym dzieckiem, pedagogika czasu wolnego, rozwój dziecka w okresie wczesnego dzieciństwa, diagnozowanie środowiska wychowawczego.

Gdzie zdobędziesz zatrudnienie po ukończeniu kształcenia? Przede wszystkim w instytucjach zajmujących się opieką i wychowywaniem małych dzieci, pogotowiach opiekuńczych, domach małego dziecka oraz innych placówkach opieki żłobkowej.

Zobacz, na jakich uczelniach w Gdańsku | Gdyni | Sopocie jest specjalność / ścieżka kształcenia OPIEKA ŻŁOBKOWA Z PEDAGOGIKĄ MONTESSORI

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

grupa kierunku
typ studiów
tryb studiów

Wyszukiwarka kierunków podyplomowych: znaleziono ×

grupa kierunku

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

Komentarze (0)