SOFTWARE DEVELOPMENT

Studia w Trójmieście

software development

Odkryj studia software development w Trójmieście i sprawdź gdzie możesz studiować

Software development studiaGdańsk | Gdynia | Sopot - specjalność / ścieżka kształcenia

Chciałbyś zdobyć umiejętności zarządzania projektami informatycznymi? Budowa systemów rozproszonych jest dla ciebie interesująca? Stosowanie zasad algorytmiki i struktur danych nie jest dla ciebie czarną magią? W takim razie software development może okazać się propozycją kształcenia skrojoną na miarę twoich potrzeb.

W trakcie nabywania kompetencji związanych z programem kształcenia, spotkasz się z takimi przedmiotami, jak na przykład: services and development platforms for cloud-based appliactions, czy practical issues in graphic design, dzięki czemu nauczysz się tworzenia grafiki do gier komputerowej i multimediów, poznasz różne modele architektury dla aplikacji w chmurze oraz obsługiwania serwerowych systemów operacyjnych, a ponadto nauczysz się specjalistycznego słownictwa branżowego w najbardziej uniwersalnym języku świata.

Na absolwentów software development będzie czekało zatrudnienie na stanowisku programisty, twórcy stron internetowych, multimediów, grafiki komputerowej, zarządcy systemami danych oraz serwerami. To tylko niektóre z licznych możliwości zawodowych.

Zobacz, na jakich uczelniach w Gdańsku | Gdyni | Sopocie jest specjalność / ścieżka kształcenia SOFTWARE DEVELOPMENT

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

grupa kierunku
typ studiów
tryb studiów

Wyszukiwarka kierunków podyplomowych: znaleziono ×

grupa kierunku

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

Wyższa Szkoła Bankowa w Gdyni

Wyższa Szkoła Bankowa w Gdyni

Jednostka prowadząca

Komentarze (0)