TRANSPORT MORSKI I LOTNICZY

TRANSPORT MORSKI I LOTNICZY

TRANSPORT MORSKI I LOTNICZY

Studia w Trójmieście

transport morski i lotniczy

Odkryj studia transport morski i lotniczy w Trójmieście i sprawdź gdzie możesz studiować

Transport morski i lotniczy studiaGdańsk | Gdynia | Sopot - specjalność / ścieżka kształcenia

Istnieje wiele przyszłościowych dyscyplin, które powstały w celu wykształcenia pracowników niezwykle cenionych na dzisiejszym, międzynarodowym rynku pracy. Jedną z takich propozycji jest transport morski i lotniczy. Inteligentne systemy transportowe, zasady transportu lotniczego na obszarze poligonów wojskowych oraz narzędzia informatyczne usprawniające organizację transportu to tylko niektóre z zagadnień poruszanych przez przedmioty obecne w siatce kształcenia.

Dzięki nim opanujesz zasady nawigacji lotniczej, zrozumiesz najważniejsze zasady organizacji transportu lotniczego, posiądziesz wiedzę z zakresu zasad obsługi pasażerskiej w transporcie morskim i lotniczym, zgłębisz istotę ekonomicznego przepływu surowców i planowania nowych szlaków handlowych, a ponadto zapoznasz się z zagadnieniami prawnymi i ubezpieczeniowymi, które obejmują transport lotniczy i morski.

Absolwenci znajdują pracę w biurach podróży, centrach dystrybucyjnych i logistycznych, portowych centrach usług logistyczno-dystrybucyjnych, służbach państwowych, a także firmach logistycznych i spedycyjnych.

Zobacz, na jakich uczelniach w Gdańsku | Gdyni | Sopocie jest specjalność / ścieżka kształcenia TRANSPORT MORSKI I LOTNICZY

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

grupa kierunku
typ studiów
tryb studiów

Wyszukiwarka kierunków podyplomowych: znaleziono ×

grupa kierunku

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

Wyższa Szkoła Bankowa w Gdańsku

Wyższa Szkoła Bankowa w Gdańsku

Jednostka prowadząca

Komentarze (0)