TERAPIA ZAJĘCIOWA

Studia w Trójmieście

terapia zajęciowa

Odkryj studia terapia zajęciowa w Trójmieście i sprawdź gdzie możesz studiować

Terapia zajęciowa studiaGdańsk | Gdynia | Sopot - specjalność / ścieżka kształcenia

Jesteś osobą empatyczną, wyrozumiałą i potrafiącą rozmawiać z drugim człowiekiem? Pedagogika, psychologia i socjologia to twoje ulubione dziedziny nauki? Chciałbyś w przyszłości nieść pomoc ludziom nieprzystosowanym społecznie lub potrzebującym profesjonalnej resocjalizacji? Jeżeli tak, to terapia zajęciowa może okazać się propozycją kształcenia, skrojoną na miarę twoich potrzeb.

Niewątpliwym atutem terapii zajęciowej jako propozycji kształcenia jest jej interdyscyplinarność. Jako przyszły kandydat powinieneś przygotować się na zgłębianie takich dziedzin, jak socjologia, pedagogika, psychologia oraz podstaw nauk prawnych. Aby stać się wykwalifikowanym specjalistą, zdolnym do niesienie pomocy terapeutycznej osobom potrzebującym, musisz dobrze opanować szeroki zakres prezentowanych zagadnień programowych.

Osoby, które ukończyły terapię zajęciową będą mogły rozważyć podjęcie zatrudnienia w organizacjach pozarządowych, działających na rzecz osób wykluczonych społecznie, ośrodkach rehabilitacyjno-oświatowych, w szeroko rozumianym ośrodkach terapeutycznych i socjoterapeutycznych, a także placówkach diagnostycznych.

Zobacz, na jakich uczelniach w Gdańsku | Gdyni | Sopocie jest specjalność / ścieżka kształcenia TERAPIA ZAJĘCIOWA

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

grupa kierunku
typ studiów
tryb studiów

Wyszukiwarka kierunków podyplomowych: znaleziono ×

grupa kierunku

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

Komentarze (0)