EKSPLOATACJA ZBIORNIKOWCÓW

EKSPLOATACJA ZBIORNIKOWCÓW

EKSPLOATACJA ZBIORNIKOWCÓW

Studia w Trójmieście

eksploatacja zbiornikowców

Odkryj studia eksploatacja zbiornikowców w Trójmieście i sprawdź gdzie możesz studiować

Eksploatacja zbiornikowców studiaGdańsk | Gdynia | Sopot - specjalność / ścieżka kształcenia

Eksploatacja zbiornikowców jest interdyscyplinarną propozycją kształcenia, kierowana przede wszystkim do osób zainteresowanych sektorem logistycznym i zarządczym. Jako że praca zawodowa przyszłych absolwentów będzie opierała się głównie na ekonomicznym transporcie różnego rodzaju płynów łatwopalnych lub niebezpiecznych, będą oni musieli zdobyć wszechstronne kompetencje.

Zanim zgłosisz swoją aplikację pamiętaj, że program kształcenia najprawdopodobniej okaże się rozbudowany, aby absolwenci mieli szansę na znalezienie stabilnej i dobrze płatnej pracy w zawodzie. Przyszli eksploatatorzy zbiornikowców poznają zasady bezpiecznej pracy z substancjami niebezpiecznymi, zgłębią kompetencje zarządcze, a ponadto poszerzą posiadane kompetencje społeczne, które ułatwią im nawiązywanie kontaktu z klientami.

Absolwenci eksploatacji zbiornikowców znajdą zatrudnienie w międzynarodowych przedsiębiorstwach logistycznych, transportowych oraz spedycyjnych lub postarają się o założenie własnej działalności.

Zobacz, na jakich uczelniach w Gdańsku | Gdyni | Sopocie jest specjalność / ścieżka kształcenia EKSPLOATACJA ZBIORNIKOWCÓW

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

grupa kierunku
typ studiów
tryb studiów

Wyszukiwarka kierunków podyplomowych: znaleziono ×

grupa kierunku

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

Uniwersytet Morski w Gdyni

Uniwersytet Morski w Gdyni

Jednostka prowadząca

Nawigacja stopień: (I)  (II), czas trwania: 1,5 roku • 4 lata
tryb: niestacjonarne, stacjonarne

Komentarze (0)