MORSKIE SYSTEMY INFORMATYCZNE

MORSKIE SYSTEMY INFORMATYCZNE

MORSKIE SYSTEMY INFORMATYCZNE

Studia w Trójmieście

morskie systemy informatyczne

Odkryj studia morskie systemy informatyczne w Trójmieście i sprawdź gdzie możesz studiować

Morskie systemy informatyczne studiaGdańsk | Gdynia | Sopot - specjalność / ścieżka kształcenia

Morskie systemy informatyczne to interdyscyplinarna propozycja kształcenia, która stanowi potwierdzenie faktu, że zastosowanie rozwiązań z obszarów informatycznych jest możliwe w niemal wszystkich dziedzinach gospodarki, nawet morskiej. Jesteś zainteresowany zdobyciem inżynierskiej wiedzy i umiejętności? Bez problemu opanowujesz zagadnienia matematyczne i techniczne? Interesujesz się informatyką? Jeśli tak, to śmiało wkrocz na tę ścieżkę kształcenia.

Celem powstania tej propozycji kształcenia jest przede wszystkim przygotowanie przyszłych absolwentów do planowania, organizowania i wdrażania działań eksploatacyjnych i projektowych odnoszących się do morskich systemów informatycznych. Zyskasz okazję do zdobycia informacji na temat baz i hurtowni danych, aplikacji rozproszonych, a także budowy i bezpieczeństwa sieci komputerowych.

Gdzie znajdziesz zatrudnienie jako absolwent tej przyszłościowej dziedziny? Zostaniesz przygotowany do pracy z morskimi systemami informatycznymi stosowanymi na statkach, jednostkach nawigacyjnych, biurach teleinformatycznych, a nawet własnej działalności gospodarczej, o ile jesteś gotów na taki krok.

Zobacz, na jakich uczelniach w Gdańsku | Gdyni | Sopocie jest specjalność / ścieżka kształcenia MORSKIE SYSTEMY INFORMATYCZNE

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

grupa kierunku
typ studiów
tryb studiów

Wyszukiwarka kierunków podyplomowych: znaleziono ×

grupa kierunku

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

Akademia Marynarki Wojennej im. Bohaterów Westerplatte w Gdyni

Jednostka prowadząca

Informatyka - studia wojskowe stopień: (I), czas trwania: 3,5 roku
tryb: stacjonarne

Specjalności na kierunku informatyka - studia wojskowe

Komentarze (0)