PROJEKTOWANIE WIZUALNYCH ELEMENTÓW GIER

PROJEKTOWANIE WIZUALNYCH ELEMENTÓW GIER

PROJEKTOWANIE WIZUALNYCH ELEMENTÓW GIER

Studia w Katowicach i woj. śląskim

projektowanie wizualnych elementów gier

Odkryj studia projektowanie wizualnych elementów gier w Katowicach i woj. śląskim i sprawdź gdzie możesz studiować

Projektowanie wizualnych elementów gier studiaKatowice i woj. śląskie - specjalność / ścieżka kształcenia

Projektowanie wizualnych elementów gier to studia, które pozwolą Ci nabyć lub rozwinąć umiejętności w zakresie tworzenia elementów środowiska gier komputerowych. Jest to idealna okazja, by poznać proces tworzenia gry komputerowej, który składa się między innymi z tworzenia tzw. Game Design Document`u, rysunków koncepcyjnych i wykonawczych, modelowania i teksturowania obiektów 3D, pracy w silnikach gier 2D oraz 3D.

W trakcie realizowanych zajęć będziesz miał/a okazję nauczyć się tworzyć gry komputerowe w środowisku 2D oraz 3D. W siatce zajęć znajdują się takie przedmioty jak na przykład: modelowanie 3D (Blender, 3dsMax, Substance Painter, Fusion 360), silniki gier 2D i 3D (Unreal, Unity), graficzne opracowanie świata gry (techniki rysunkowe, malarskie, graficzne oraz cyfrowe), historia i teoria gier, obrazowanie cyfrowe (Photoshop, Illustrator).

Absolwenci zatrudniani są między innymi w firmach, które produkują gry komputerowe 2D i 3D. Są przygotowani do podjęcia samodzielnej pracy artystycznej i projektowej. Mogą pracować jako projektanci gier, w firmach graficznych, produkujących gry cyfrowe, analogowe i agencjach reklamowych, a także w mediach elektronicznych, instytucjach kultury oraz wydawnictwach, w tym interaktywnych.

 

Zobacz, na jakich uczelniach w Katowicach i woj. śląskim jest specjalność / ścieżka kształcenia PROJEKTOWANIE WIZUALNYCH ELEMENTÓW GIER

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

grupa kierunku
typ studiów
tryb studiów

Wyszukiwarka kierunków podyplomowych: znaleziono ×

grupa kierunku

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

Wyższa Szkoła Techniczna w Katowicach

Wyższa Szkoła Techniczna w Katowicach

Jednostka prowadząca

Grafika stopień: (Jednolite), czas trwania: 5 lat
tryb: niestacjonarne, stacjonarne

Komentarze (0)