INŻYNIERIA INTERNETU

Studia w Katowicach

inżynieria internetu

 

Odkryj studia inżynieria internetu w Katowicach i sprawdź gdzie możesz studiować

Inżynieria internetu studiaKatowice i woj. śląskie - specjalność / ścieżka kształcenia

Inżynieria internetu to interdyscyplinarna propozycja kształcenia, której program jest dopasowany do zapotrzebowania współczesnego rynku pracy, dlatego przyszli absolwenci nie powinni obawiać się o swoją zawodową przyszłość. Wybierz kształcenie w tym obszarze, jeżeli lubisz przedmioty ścisłe, nowinki technologiczne nie mają przed tobą tajemnic, a eksplorowanie nowoczesnych systemów sieciowych sprawi ci przyjemność.

Oto wybrane zagadnienia, dzięki którym opanujesz najważniejsze kwestie programowe: programowanie komputerów, wykorzystywania techniki komputerowej i metod informatycznych do wspomagania nowych i eksploatacji istniejących technologii, a także podstawy sztucznej inteligencji.

Dzięki opanowaniu powyższych zagadnień staniesz się kompetentnym specjalistą, który znajdzie zatrudnienie w instytucjach, przedsiębiorstwach i administracji, wymagających zastosowania metod i technik środków informatyki. Obejmiesz stanowisko programisty, projektanta baz danych, grafika komputerowego lub administratora sieci.

Zobacz, na jakich uczelniach w Katowicach i woj. śląskim jest specjalność / ścieżka kształcenia INŻYNIERIA INTERNETU

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

grupa kierunku
typ studiów
tryb studiów

Wyszukiwarka kierunków podyplomowych: znaleziono ×

grupa kierunku

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

Uniwersytet Śląski w Katowicach

Uniwersytet Śląski w Katowicach

Jednostka prowadząca

Komentarze (0)