JĘZYK BIZNESU

Studia w Katowicach

język biznesu

 

Odkryj studia język biznesu w Katowicach i sprawdź gdzie możesz studiować

Język biznesu studiaKatowice i woj. śląskie - specjalność / ścieżka kształcenia

Czy skuteczna komunikacja może mieć wpływ na rozwój biznesu? W jaki sposób praktycznie wykorzystywać techniki i narzędzia wywierania wpływu na ludzi? Czy istnieje specyficzne słownictwo, używane wyłącznie w środowisku biznesowym? Chcąc poznać odpowiedzi na te i znacznie więcej pytań, warto rozważyć rozpoczęcie kształcenia na języku biznesu.

Jest to interdyscyplinarna propozycja kształcenia, która pozwoli ci na zrozumienie najważniejszych zagadnień biznesowych, szczególny nacisk zostanie położony na wykształcenie w przyszłych absolwentach umiejętności posługiwania się językiem angielskim z wykorzystaniem specjalistycznego słownictwa i zwrotów biznesowych. Wybierając język biznesu, wybierasz uzyskanie wszechstronnych kompetencji.

Absolwenci języka biznesu znajdą zatrudnienie w wybranych jednostkach administracyjnych, biurach tłumaczeniowych, szkolnictwie wyższym, szkołach językowych, międzynarodowych przedsiębiorstwach produkcyjnych, usługowych, korporacjach nastawionych na kontakt z kontrahentami zagranicznymi, postarasz się o założenie własnej działalności gospodarczej lub zatrudnisz się w innych sektorach gospodarczych.

Zobacz, na jakich uczelniach w Katowicach i woj. śląskim jest specjalność / ścieżka kształcenia JĘZYK BIZNESU

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

grupa kierunku
typ studiów
tryb studiów

Wyszukiwarka kierunków podyplomowych: znaleziono ×

grupa kierunku

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

Uniwersytet Śląski w Katowicach

Uniwersytet Śląski w Katowicach

Jednostka prowadząca

Pokaż więcej

Komentarze (0)