ANALIZA DUŻYCH ZBIORÓW DANYCH

ANALIZA DUŻYCH ZBIORÓW DANYCH

ANALIZA DUŻYCH ZBIORÓW DANYCH

Studia w Katowicach i woj. śląskim

analiza dużych zbiorów danych

Odkryj studia analiza dużych zbiorów danych w Katowicach i woj. śląskim i sprawdź gdzie możesz studiować

Analiza dużych zbiorów danych studiaKatowice i woj. śląskie - specjalność / ścieżka kształcenia

Analiza dużych zbiorów danych to studia, które odpowiadają na oczekiwania współczesnego rynku pracy. Propozycja kształcenia jest odpowiednia dla osób, które chcą poszerzyć wiedzę z zakresu pracy z danymi, a także chcą ją wykorzystać w procesach przetwarzania i analizy danych.

W trakcie nabywanego wykształcenia poznasz technologie i metody wiążące się z przetwarzaniem danych, zwłaszcza za pomocą relacyjnych i nierelacyjnych baz danych oraz hurtowni danych, budowaniem aplikacji bazodanowych, wydobywaniem z danych wiedzy dla celów biznesowych.

Absolwenci znajdują pracę przy tworzeniu, rozwijaniu i utrzymaniu systemów wykorzystujących technologie relacyjnych nierelacyjnych baz danych, a także jako administratorzy systemów informatycznych. Wiedza z zakresu analizy danych umożliwia zatrudnienie w firmach IT, które specjalizują się w dostarczaniu oprogramowania biznesowego, jak również w firmach, instytucjach publicznych i organizacjach, zajmujących się gromadzeniem, przetwarzaniem i analizą danych dla różnorodnych potrzeb.

Zobacz, na jakich uczelniach w Katowicach i woj. śląskim jest specjalność / ścieżka kształcenia ANALIZA DUŻYCH ZBIORÓW DANYCH

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

grupa kierunku
typ studiów
tryb studiów

Wyszukiwarka kierunków podyplomowych: znaleziono ×

grupa kierunku

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach

Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach

Jednostka prowadząca

Komentarze (0)