INTELIGENTNE PLATFORMY AUTONOMICZNE

INTELIGENTNE PLATFORMY AUTONOMICZNE

INTELIGENTNE PLATFORMY AUTONOMICZNE

Studia w Katowicach i woj. śląskim

inteligentne platformy autonomiczne

Odkryj studia inteligentne platformy autonomiczne w Katowicach i woj. śląskim i sprawdź gdzie możesz studiować

Inteligentne platformy autonomiczne studiaKatowice i woj. śląskie - specjalność / ścieżka kształcenia

Inteligentne Platformy Autonomiczne to propozycja kształcenia, która umożliwi Ci nabycie wiedzy w zakresie najnowszych osiągnięć technologicznych w dziedzinie autonomicznych pojazdów i bezzałogowych statków powietrznych.

Program studiów tworzony jest w interdyscyplinarny sposób. Studenci nabywają wiedzę odnoszącą się do informatycznych systemów wykorzystywanych w układach wspomagania i autonomicznego sterowania pojazdami, a także wiedzę umiejętności konieczne do projektowania i budowy autonomicznych platform jezdnych i autonomicznych statków powietrznych. W siatce zajęć znajdują się również przedmioty dotyczące bezpieczeństwa oraz regulacji prawnych użytkowania bezzałogowych statków powietrznych i platform autonomicznych.

Absolwenci zdobywają bardzo wiele możliwości rozwoju zawodowego i naukowego. Zatrudniani są przede wszystkim w dynamicznie rozwijającym się obszarze zastosowań systemów ICT. Współpracują z przedsiębiorstwami, które zajmują się projektowaniem i produkcją platform autonomicznych.

Zobacz, na jakich uczelniach w Katowicach i woj. śląskim jest specjalność / ścieżka kształcenia INTELIGENTNE PLATFORMY AUTONOMICZNE

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

grupa kierunku
typ studiów
tryb studiów

Wyszukiwarka kierunków podyplomowych: znaleziono ×

grupa kierunku

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

Politechnika Śląska w Gliwicach

Politechnika Śląska w Gliwicach

Jednostka prowadząca

Komentarze (0)