OPROGRAMOWANIE SYSTEMOWE

OPROGRAMOWANIE SYSTEMOWE

OPROGRAMOWANIE SYSTEMOWE

Studia w Katowicach i woj. śląskim

oprogramowanie systemowe

Odkryj studia oprogramowanie systemowe w Katowicach i woj. śląskim i sprawdź gdzie możesz studiować

Oprogramowanie systemowe studiaKatowice i woj. śląskie - specjalność / ścieżka kształcenia

Oprogramowanie systemowe to studia, dzięki którym poznasz różnorodne techniki i formy komunikacji z użytkownikiem, mechanizmy systemów operacyjnych, zaawansowane metody tworzenia aplikacji i narzędzi do tego służących.

W trakcie realizowanych zajęć rozpatrywane i wykorzystywane są współczesne środowiska i systemy operacyjne, takie jak MS Windows, Unix, XWindow, Symbian. Duże znaczenie w programie kształcenia mają Internet oraz technologie .NET. Studenci poznają techniki obiektowe, programowania równoległego i techniki mające zastosowanie w konstrukcji kompilatorów. Poznają języki programowania: C++, C#, Java, Visual Basic, Occam.

Absolwenci zatrudniani są jako programiści, architekci oprogramowania pracujący przy realizacji przedsięwzięć programistycznych, analitycy systemowi, pracownicy zespołów wytwarzających i rozwijających oprogramowanie. Możesz prowadzić własną działalność gospodarczą.

 

Zobacz, na jakich uczelniach w Katowicach i woj. śląskim jest specjalność / ścieżka kształcenia OPROGRAMOWANIE SYSTEMOWE

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

grupa kierunku
typ studiów
tryb studiów

Wyszukiwarka kierunków podyplomowych: znaleziono ×

grupa kierunku

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

Politechnika Śląska w Gliwicach

Politechnika Śląska w Gliwicach

Jednostka prowadząca

Komentarze (0)