Filia UJK w Piotrkowie Trybunalskim. Drugi nabór na studia

Filia UJK w Piotrkowie Trybunalskim. Drugi nabór na studia

Studia Piotrków Trybunalski - Uniwersytet Jana Kochanowskiego Filia w Piotrkowie Trybunalskim

05.09.2022

Filia UJK w Piotrkowie Trybunalskim. Drugi nabór na studia

Filia Uniwersytetu Jana Kochanowskiego w Piotrkowie Trybunalskim rozpoczęła drugi nabór na studia pierwszego, drugiego stopnia oraz jednolite magisterskie. Rekrutacja potrwa do połowy września.

Kandydaci na studia mogą wybierać spośród 11 propozycji kształcenia oferowanych w ramach studiów pierwszego stopnia oraz 6 kierunków prowadzonych w ramach studiów stopnia drugiego.

W zakresie studiów pierwszego stopnia aplikować można na kierunki: Historia, Pielęgniarstwo, Bezpieczeństwo narodowe, Logistyka, Pedagogika przedszkolna i wczesnoszkolna, Pedagogika, Ekonomia, Zarządzanie, Finanse i rachunkowość, Filologia angielska oraz Administracja, natomiast w obrębie studiów drugiego stopnia na: Historię, Bezpieczeństwo narodowe, Pedagogikę, Finanse i rachunkowość, Filologię angielską i Administrację.

Rekrutacja dotyczy kierunków realizowanych w trybie stacjonarnym i niestacjonarnym. Nabór na studia pierwszego stopnia zakończy się 14 września, natomiast na studia drugiego stopnia- 25 września. Więcej szczegółów na temat rekrutacji odnaleźć można na stronie internetowej uczelni: unipt.pl

 

dowiedz się więcej:

http://unipt.pl/?page_id=32

Komentarze (0)