Dzień Otwarty w Wyższej Szkole Inżynierii i Zdrowia w Warszawie

Dzień Otwarty w Wyższej Szkole Inżynierii i Zdrowia w Warszawie

Studia Warszawa - Wyższa Szkoła Inżynierii i Zdrowia w Warszawie

22.03.2023

Dzień Otwarty w Wyższej Szkole Inżynierii i Zdrowia w Warszawie 2023

W piątek, 17 marca 2023, odbędzie się Dzień Otwarty w Wyższej Szkole Inżynierii i Zdrowia w Warszawie. Wydarzenie zostanie przeprowadzone w formie stacjonarnej.

Dzień Otwarty w WSIiZ to najlepsza okazja do zapoznania się zarówno z ofertą edukacyjną, jak i kulturalną uczelni. Tego dnia, wszyscy zainteresowani studiowaniem będą mogli zaznajomić się z prowadzonymi kierunkami, programami nauczania, a także z interesującym życiem studenckim. Ponadto, organizatorzy wydarzenia zapowiedzieli wycieczki po salach dydaktycznych, laboratoriach i pracowniach, jak również strefach wypoczynku oraz innych miejscach dedykowanych studentom.

Dzień Otwarty to również możliwość spotkania się z przedstawicielami samorządu studenckiego, pracownikami i studentami uczelni, a także szansa na przyjrzenie się z bliska jak w praktyce przebiega proces zdobywania wiedzy i umiejętności na interesującym kierunku podczas wykładów i ćwiczeń otwartych.

Dzień Otwarty w Wyższej Szkole Inżynierii i Zdrowia w Warszawie rozpocznie się o godzinie 10:00, a odbędzie się na kampusie nr 2, przy Alejach Jerozolimskich 195A.

Wycieczki po obiektach uczelni wymagają zapisów, których dokonać można na stronie internetowej uczelni: wsiiz.pl/dla-kandydata/dni-otwarte

Komentarze (0)