Wiosenna Edycja Targów Sztuki Studenckiej na łódzkim ASP

Wiosenna Edycja Targów Sztuki Studenckiej na łódzkim ASP

Advertisement

Studia Łódź - Akademia Sztuk Pięknych w Łodzi

21.04.2023

Wiosenna Edycja Targów Sztuki Studenckiej na łódzkim ASP

Władze ASP zachęcają studentów i absolwentów do wzięcia udziału w wiosennej edycji Targów Sztuki, która planowana jest na 13 maja w godzinach 15:00-22:00 w budynku głównym Akademii. Targi będą wydarzeniem towarzyszącym tegorocznej Nocy Muzeów. 

Łódź nazywana jest miastem artystów. To właśnie spod skrzydeł tego miasta wykluło się wiele utalentowanych i odnoszących sukcesy specjalistów. Za ich wyszkolenie możemy podziękować Akademii Sztuk Pięknych, Akademii Muzycznej oraz Państwowej Wyższej Szkole Filmowej, Telewizyjnej i Teatralnej w Łodzi.
W procesie kształcenia i nauki artystycznej istotne jest upublicznianie swoich dzieł - pokazywanie ich światu. Tylko za pośrednictwem ekspozycji własnej sztuki jesteśmy w stanie pozyskać potencjalnych klientów.
ASP w Łodzi dba o przyszłość swoich studentów, umożliwiając i pomagając w organizacji wystaw artystycznych. Jedną z takich inicjatyw będą wiosenne Targi Sztuki Studenckiej. 
Chętni do uczestnictwa w wydarzeniu w roli wystawcy mogą przesyłać zgłoszenia do 9 maja. 30 kwietnia rozpocznie się akcja informacyjno-promocyjna imprezy, potrwa do 13 maja. Jej celem będzie prezentacja pracw uczelnianych social mediach, tak aby do uczestnictwa w roli zwiedzającego zachęcić jak największą liczbę osób.
Wreszcie 13 maja o godzinie 15:00 rozpoczą się długo wyczekiwana Edycja Wiosenna Targów Sztuki Studenckiej. Wydarzenie zakończy się o godzinie 22:00. Więcej informacji znajdziemy na stronie internetowej: https://www.asp.lodz.pl/
Jeśli  jesteś uczniem liceum, bądź technikum o profilu artystycznym lub swoją przyszłość pragniesz związać ze sztuką - przystąp do rekrutacji na studia na Akademii Sztuk Pięknych w Łodzi. Dzięki bogatej ofercie kierunków studiów i specjalizacji każdy znajdzie tu coś dla siebie. Studia na tej uczelni są gwarancją artystycznego sukcesu zawodowego! 

Komentarze (0)