WSAiB w Gdyni wkracza na nową ścieżkę rozwoju – za innowacje i rozwój uczelni możemy podziękować Kotarbińskiemu

WSAiB w Gdyni wkracza na nową ścieżkę rozwoju – za innowacje i rozwój uczelni możemy podziękować Kotarbińskiemu

Studia Gdańsk | Gdynia | Sopot - Wyższa Szkoła Administracji i Biznesu im. E. Kwiatkowskiego w Gdyni

23.05.2023

WSAiB w Gdyni wkracza na nową ścieżkę rozwoju –  za innowacje i rozwój uczelni możemy podziękować Kotarbińskiemu 

Dr inż. Jacek Kotarbiński został mianowany na stanowisko Pełnomocnika Prezydenta ds. Innowacji i Strategii Wyższej Szkoły Administracji i Biznesu im. Eugeniusza Kwiatkowskiego w Gdyni.
Co sprawiło, że dr inż. Jacek Kotarbiński stał się doskonałym kandydatem na swoje stanowisko? Przede wszystkim ponad 30-letnie doświadczenie w zakresie innowacji, marketingu i strategii. Jego wieloletni staż przyczyni się do bezbłędnego wykonywania powierzonej mu roli: nadzorowania rozwoju uczelni oraz wzmacniania pozycji WSAiB w Gdyni, jako wiodącej pomorskiej instytucji edukacyjnej, prowadzącej swoją działalność od od 1994 roku.
Kotarbiński obejmie kardynalną rolę w wprowadzaniu i tworzeniu innowacyjnych strategii, których celem będzie wsparcie misji i priorytetów placówki. Do jego zadań będzie należeć będzie również rozwój oferty edukacyjnej, unowocześnienie programu oraz przystosowanie go do wymagań rynku pracy. Podczas swojej kadencji dr inż. Jacek Kotarbiński zwiększy konkurencyjność WSAiB w Gdyni na rynku edukacyjnym i umocni pozycję rynkową uczelni.
Wyższa Szkoła Administracji i Biznesu im. Eugeniusza Kwiatkowskiego w Gdyni jest najstarszą niepubliczną szkołą pomorską, która może pochlubić się tak wysokim prestiżem i renomą. Wysokie standardy uczelni formowane są za pośrednictwem wysokiej jakości kształcenia i przygotowania studentów do bezkompromisowych wymagań biznesowych i administracyjnych. 
WSAiB w Gdyni może pochwalić się bogatą ofertą kierunków studiów. Każdy znajdzie tu coś dla siebie! Na uczelni możemy podjąć studia m.in. z zakresu administracji, biznesu, ekonomii, finansów, finansów i rachunkowości, inżynierii, logistyki, prawa i zarządzania. Program poszczególnych kierunków realizowany jest w połączeniu teorii i praktyki, dzięki czemu student zostanie wyposażony w konkretne umiejętności. Absolwent stanie się atrakcyjnym kandydatem na rynku pracy. Dzięki współpracy z lokalnymi przedsiębiorstwami i instytucjami oraz dualnej formie studiów student będzie mógł odbyć profesjonalne praktyki zawodowe, które zaowocują poszerzeniem swojej siatki kontaktów zawodowych.
Jacek Kotarbiński wspomina, że dzisiejsza edukacja musi zmierzyć się z wyzwaniami, wynikającymi z dynamicznego rozwoju technologii. Sztuczna inteligencja, cyfryzacja, cyberyzacja i technologia rzeczy przyczyniły się do powstania nowych zawodów, które będa się rozwijać w niedalekiej przyszłości. Pełnomocnik Prezydenta WSAiB w Gdyni ds. Innowacji i Strategii pragnie, aby Wyższa Szkoła Administracji i Biznesu im. Eugeniusza Kwiatkowskiego podążała z duchem czasu, nieustannie się rozwijając – pragnienie to staje się głównym celem jego kadencji.
Student WSAiB w Gdyni posiada dogodne warunki do rozwoju, dostęp do nowoczesnego zaplecza edukacyjnego oraz biblioteki i zasobów online. Placówka aktywnie wspiera swoich podopiecznych licznymi programami stypendialnymi, organizacją projektów badawczych oraz możliwością uczestnictwa w międzynarodowych wymianach studenckich.
Kim jest nowy Pełnomocnik Prezydenta Wyższej Szkoły Administracji i Biznesu im. Eugeniusza Kwiatkowskiego w Gdyni ds. Innowacji i Strategii? Jacek Kotarbiński jest doktorem ekonomii i finansów, inżynierem, MBA. Może pochwalić się uznanym autorytetem oraz mianem międzynarodowego eksperta w w zakresie strategii, marketingu, innowacji i rozwoju marek. Co roku piastuje wysokie pozycje w rankingu najważniejszych Polskich Osobowości Marketingu. W polskiej branży Interaktywnej uznawany za jedną ze 100 najbardziej inspirujących osób. Wymieniany wśród najbardziej wpływowych osób polskiego LinkedIn. Członek Rady Open Eyes Economy Summit i zespołu Copy Advice w Radzie Etyki Reklamy. Należy do keynote konferencji TEDx oraz licznych konferencji branżowych. Oprócz sukcesów kariery osobistej jest również cenionym wykładowcą na studiach stacjonarnych, podyplomowych i MBA. 

Komentarze (0)