Wielki powrót stacjonarnych Progress Days – WSB Merito Wrocław

Wielki powrót stacjonarnych Progress Days – WSB Merito Wrocław

Studia Wrocław - Uniwersytet WSB Merito we Wrocławiu

23.05.2023

Wielki powrót stacjonarnych Progress Days – WSB Merito Wrocław

Po krótkiej przerwie Progress Days wracają do swojej dawnej formuły. 29 maja - 2 czerwca 2023 spotkajmy się Uniwersytecie WSB Merito we Wrocławiu na stacjonarnych warsztatach i webinarach. Do udziału w wydarzeniu zachęcane są osoby planujące przebranżowienie oraz pragnące podnieść swoje kompetencje. W programie znajdziemy zajęcia krążące wokół trzynastu tematów, takich jak: przywództwo ekstremalne, zróżnicowany rozwój, kodowanie, praca w IT, storytelling oraz rozwiązywanie konfliktów i trening mentalny.
Zastanawiałeś się kiedyś, czy człowiek rodzi się przywódcą? Myślałeś, że storytelling to umiejętność, którą posiadają tylko wybrani? Nie wiesz jak radzić sobie w sytuacjach konfliktowych i wygrywać w sporach publicznych? Chciałbyś wiedzieć, czy praca w IT jest dla ciebie? Pragniesz poznać tajniki, za pomocą których możesz trenować swój umysł?
Jeśli na którekolwiek z powyższych pytań odpowiedziałeś twierdząco – Progress Days powinno znaleźć się w twoich przyszłotygodniowych planach. Na nurtujące cię dotąd pytania odpowiedzi udzielą eksperci, z którymi spotkasz się podczas wydarzenia.
Progres Days są dniami otwartymi studiów podyplomowych na Uniwersytecie WSB Merito we Wrocławiu. Tegoroczna edycja odbędzie się na przełomie maja i czerwca.  Dzięki stacjonarnym warsztatom uczestnicy będą mogli odwiedzić uczelnię, zapoznać się ze zmianami, które w niej zaszły na przestrzeni kilku ostatnich lat. Oprócz tego będzie można m.in. wziąć udział w zajęciach, dotyczących cyberbezpieczeństwa w certyfikowanej pracowni Apple, w której mieści się prestiżowe Apple Authorized Training Center. 
Największą atrakcją wydarzenia będą zajęcia „Neurolider – przywództwo ekstremalne”, podczas których zaprezentowane zostaną metody kształcenia oraz technologie, które wykorzystywane są w uczelni podczas procesu badania i rozwijania predyspozycji przywódczych. 
WSB Merito pragnie dotrzeć do jak największej liczby odbiorców, dlatego oprócz warsztatów stacjonarnych przeprowadzi również dziesięć spotkań online. Tematyka owych spotkań będzie rozbudowana, jednak króluje ta związana z karierą w branży IT. W harmonogramie znajdziemy webinary dotyczące:
  • storytellingu w budowaniu marki osobistej, 
  • skutecznej argumentacji,
  • zarządzania projektami metodą łańcucha krytycznego, 
  • trendów mających wpływ na realizacji celów zrównoważonego rozwoju w kontekście dyrektywy CRSD,
  • uważności i radzeniu sobie z sytuacjami konfliktowymi.
Zajęcia zostaną poprowadzone przez wykładowców uniwersytetu, którzy są jednocześnie praktykami, ekspertami w swoich branżach. Prelegenci mają doświadczenie nie tylko w przekazywaniu wiedzy, ale również w pracy w branży na stanowiskach menadżerskich oraz jako właściciele firm. Swojemu wieloletniemu stażowi zawdzięczają najbardziej aktualną wiedzę rynkową
Dodatkowo, każdy uczestnik otrzyma dostęp do odcinka podcastu pt. "Jak skutecznie się przebranżowić" oraz bezterminowy dostęp do nagrań wideo z webinarów. Wydarzenie jest bezpłatne, jednak aby wziąć w nim udział należy się zarejestrować.
Szczegółowy program wydarzenia znajduje się na stronie uczelni.

Komentarze (0)