Studia Gdańsk | Gdynia | Sopot - Wyższa Szkoła Administracji i Biznesu im. E. Kwiatkowskiego w Gdyni

27.06.2023

WSAiB w Gdyni zaprasza na Dni Otwarte

Dołącz do WSAiB Gdynia! Rekrutacja 2023/2024 na Wyższą Szkołę Administracji i Biznesu im. E. Kwiatkowskiego w Gdyni trwa. Uczelnia wychodzi naprzeciw niezdecydowanym kandydatom i organizuje Drzwi Otwarte. Wydarzenie odbędzie się 7-9 lipca 2023 r.
Wyższa Szkoła Administracji i Biznesu im. E. Kwiatkowskiego w Gdyni jest najstarszą i najbardziej renomowaną uczelnią prywatną w rejonie. WSAiB zaprasza absolwentów szkół średnich na Drzwi Otwarte. Podczas wydarzenia uczestnicy zapoznają się z uczelnią oraz jej ofertą edukacyjną. Abiturienci będą mieli okazję porozmawiać również z wykładowcami i starszymi kolegami, którzy obecnie studiują na WSAiB.
 

Harmonogram Dni Otwartych WSAiB w Gdyni

Kandydaci będą mieli możliwość wzięcia udziału w konsultacjach z uczelnianym doradcą edukacyjnym, który odpowie na wszystkie nurtujące ich dotąd pytania i pomoże w wyborze odpowiedniego kierunku studiów. Ponadto uczestnicy będą mogli skorzystać z indywidualnego doradztwa zawodowego, który pomoże im rozwiać wszelkie wątpliwości związane z wyborem ścieżki kształcenia. Absolwenci szkół średnich zwiedzą również mury Wyższej Szkoły Administracji i Biznesu w Gdyni.
WSAiB przygotowała również specjalne udogodnienia dla uczestników Dni Otartych, czekają na nich:
  • Strefa relaksu — Miejsce na spokojne przemyślenia dotyczące wyboru studiów. Tutaj kandydaci będą mieli możliwość przejścia procesu rekrutacji bez zbędnego stresu.
  • Wydłużone czas pracy Działu Rekrutacji — Doradcy WSAib pomogą uczestnikom dopełnić wszelkich formalności związanych z zapisem na studia.
 

Zarezerwuj sobie czas w kalendarzu

Dni Otwarte Wyższej Szkoły Administracji i Biznesu im. E. Kwiatkowskiego w Gdyni odbędą się 7-9 lipca 2023 r. Wydarzenie odbędzie się w Gdyni przy ulicy Kieleckiej 7, zaledwie trzy minuty od przystanku SKM Gdynia Wzgórze św. Maksymiliana. W piątek, 7 lipca atrakcje będą trwały od godziny 8:00 do 18:00. Z kolei w sobotę i niedzielę, 8-9 lipca, Dni Otwarte potrwają nieco krócej, bo od godziny 8:00 do 16:00.
WSAiB z niecierpliwością czeka na poznanie wszystkich potencjalnych kandydatów na studia. Odwiedź uczelnię w lipcu i wejdź do gry o swoją przyszłość. Odkryj nowe możliwości, rozpoczynając swoją niesamowitą przygodę naukową w Wyższej Szkole Administracji i Biznesu w Gdyni.
Bądź na bieżąco z newsami dotyczącymi Dni Otwartych i dołącz do wydarzenia na Facebooku.

Komentarze (0)