Studia Gdańsk | Gdynia | Sopot - Akademia Sztuk Pięknych w Gdańsku

30.01.2024

Newsletter rekrutacyjny – ASP w Gdańsku

Maturzysto, jesteś zainteresowany podjęciem studiów na Akademii Sztuk Pięknych w Gdańsku? Zapisz się do uczelnianego newslettera rekrutacyjnego, aby nie przegapić najważniejszych newsów i terminów. ASP w Gdańsku już od blisko osiemdziesięciu lat kształci nowe pokolenia artystów, dołącz do ich grona i stań się studentem największej w Polsce północnej uczelni artystycznej z ponad 75-letnią tradycją.

Kandydacie – bądź na bieżąco z najświeższymi informacjami związanymi z procesem rekrutacyjnym Akademii Sztuk Pięknych w Gdańsku. Zapisz się do newslettera, a będzie otrzymywał przypominajki o istotnych terminach i deadline’ach, a także zaproszenia na bezpłatne aktywności!
Zapisów można dokonywać pod tym linkiem: NEWSLETTER REKRUTACYJNY.


Atuty studiowania na ASP w Gdańsku

Studenci uczelni kształcą się pod czujnym okiem doświadczonych i utytułowanych specjalistów. Wykładowcy odkrywają przez nimi tajniki bogactwo różnorodnych technik artystycznych, środków przekazu i aktualnych metod projektowania. Wszystkie pracownie uczelni są doskonale wyposażone i pozwolą ci urzeczywistnić twoje najbardziej szalone wizje artystyczne!

W ofercie edukacyjnej Akademii Sztuk Pięknych w Gdańsku znalazły się kierunki takie jak: malarstwo, rzeźba, fotografia, architektura wnętrz, architektura przestrzeni kulturowych, intermedia, grafika oraz wzornictwo. Obecnie na uczelni na kierunkach licencjackich i magisterskich kształci się około tysiąca studentów. Dołącz do ich grona i ucz się wśród najlepszych!

Zapisz się do newslettera dla kandydatów, aby nie przegapić ważnych nowinek rekrutacyjnych!

Komentarze (0)