Wsparcie dla studentów studiów magisterskich — WSIIZ

Wsparcie dla studentów studiów magisterskich — WSIIZ

Studia Warszawa - Wyższa Szkoła Inżynierii i Zdrowia w Warszawie

24.04.2024

Wsparcie dla studentów studiów magisterskich — WSIIZ

15 kwietnia 2024 r. rozpoczęła się rekrutacja na studia 2024/2025 w Wyższej Szkole Inżynierii i Zdrowia w Warszawie. W nadchodzącym roku akademickim za pośrednictwem Funduszy Europejskich 36 studentów studiów magisterskich - dietetyka w trybie niestacjonarnym otrzyma dofinansowanie czesnych, które będą otrzymywali aż do ukończenia studiów!
 


Dofinansowanie czesnego

36 studentów aplikujących na studia magisterskie, zdecydowanych na kształcenie na kierunku dietetyka w ramach ścieżki kształcenia Bezpieczeństwo żywności i żywienia w trybie niestacjonarnym, będzie miało możliwość skorzystania z 20% dofinansowania czesnego przez cały okres studiowania! Dofinansowanie jest realizowane w ramach projektu pn. „Modyfikacja programu studiów II stopnia na kierunku Dietetyka w Wyższej Szkole Inżynierii i Zdrowia w Warszawie”. Program dofinansowany jest przez UE ze środków Funduszy Europejskich dla Rozwoju Społecznego 2021- 2027 (FERS).
 


Pozostałe atuty projektu

Uczestnicy projektu, oprócz dofinansowania, będą mieli okazję realizować proces kształcenia przy zaangażowaniu profesjonalistów ze środowiska społeczno-gospodarczego w siedzibie uczelni WSIIZ oraz bezpośrednio w biurach przyszłych pracodawców. Ponadto, studenci, będący częścią projektu, będą mogli korzystać z darmowych szkoleń i kursów, a także zajęć wyrównawczych, które wyposażą ich w kompetencje właściwe dla branży rolno-spożywczej.

Warto zaznaczyć, że ilość miejsc jest ograniczona. Ze wsparcia skorzysta jedynie 36 kandydatów, którzy wybiorą ścieżkę kształcenia BEZPIECZEŃSTWO ŻYWNOŚCI i ŻYWIENIA w trybie niestacjonarnym.

Więcej informacji znajdziecie na stronie internetowej Wyższej Szkoły Inżynierii i Zdrowia w Warszawie.

Komentarze (0)