Dni Otwarte Online w Uczelniach Vistula – zaprojektuj swoją przyszłość z 30% rabatem na I rok studiów!

Dni Otwarte Online w Uczelniach Vistula – zaprojektuj swoją przyszłość z 30% rabatem na I rok studiów!

Studia Warszawa - Szkoła Główna Turystyki i Hotelarstwa Vistula w Warszawie

28.06.2024

Dni Otwarte Online w Uczelniach Vistula – zaprojektuj swoją przyszłość z 30% rabatem na I rok studiów!

Jeśli planujesz podjąć studia, na pewno myślisz o tym, aby były ciekawe i zagwarantowały ci w przyszłości zawodowy sukces. Poznaj więc ofertę Uczelni Vistula. Szczegóły odkryjesz podczas Dni Otwartych Online, które odbędą się w dniach 22-27 lipca. Biorąc udział w webinarach, możesz skorzystać z wyjątkowej promocji: 30% rabatu na pierwszy rok studiów.

 

Sukces Uczelni Vistula w rankingu Perspektywy 2024

Akademia Finansów i Biznesu Vistula, której filią jest Akademia im. A. Gieysztora w Pułtusku to jedna z najlepszych uczelni niepublicznych w Polsce. To co ją wyróżnia Uczelnie Vistula, to:

 • innowacyjna edukacja na wysokim poziomie,

 • praktyczny wymiar kształcenia,

 • międzynarodowe akredytacje: CEEMAN, ACCA, PMI GAC, THE-ICE, CIMA,

 • doskonała infrastruktura,

 • przyjazna atmosfera,

 • kadra wybitnych wykładowców,

 • współpraca z biznesem,

 • bogaty program stypendialny,

 • unikatowy Program Mentoringu,

 • program Erasmus+.

Podczas Dni Otwartych Online spotkasz się z wykładowcami Akademii Finansów i Biznesu Vistula oraz Szkoły Głównej Turystyki i Hotelarstwa Vistula. Porozmawiasz z nimi o sprawdzonych kierunkach i programach studiów, o życiu studenckim, warunkach rekrutacji i procesie aplikacji. Przedstawiciele uczelni krok po kroku wyjaśnią ci wszystkie etapy, od składania dokumentów po finalizację zapisów. W czasie webinarów dowiesz się, jak Uczelnie Vistula wspierają swoich studentów, czego i jak uczą oraz jakie korzyści zyskasz dzięki wybranym studiom.

 

Nowe kierunki studiów

Najpopularniejsze kierunki studiów w Akademii Finansów i Biznesu Vistula to Finanse i Rachunkowość z akredytacją ACCA, Zarządzanie, Informatyka i Ekonomia. W Szkole Głównej Turystyki i Hotelarstwa Vistula są to zaś: Turystyka i rekreacja, Turystyka i hotelarstwo oraz Dietetyka. W odpowiedzi na potrzeby rynku oferta jest stale poszerzana. Dni Otwarte Online będą więc wyśmienitą okazją, by poznać nowości.

 • Studia Azjatyckie: Japonia, Korea, Wietnam to interdyscyplinarne studia I stopnia, przygotowujące do kariery zorientowanej na Azję. Nauczysz się wybranego języka i zrozumiesz, jak poruszać się w azjatyckim świecie biznesu i dyplomacji.

 • Psychologia w Biznesie skierowana jest do osób planujących zarządzanie zespołami lub marketingiem. Poznasz motywacje, preferencje oraz zachowania innych, a także nauczysz się wykorzystywać wiedzę psychologiczną w zarządzaniu zasobami ludzkimi i budowaniu strategii marketingowych.

 • Konsultant Językowy w Biznesie to studia magisterskie dla osób łączących znajomość języka angielskiego z wiedzą biznesową. Program przeznaczony jest dla przyszłych przedsiębiorców w handlu międzynarodowym, e-commerce, doradztwie czy pośrednictwie na rynkach zagranicznych, jak również dla specjalistów w działach HR, marketingu i sprzedaży.

 

Innowacyjne Studia Online

W trakcie webinarów poznasz również studia online, które Vistula prowadzi od ponad 10-u lat. Zostały zaprojektowane przez ekspertów z 20-letnim doświadczeniem w e-learningu i oferują wręcz nieograniczony dostęp do wiedzy. 50 proc. programu realizujesz na platformie e-learningowej, korzystając samodzielnie z materiałów do samokształcenia, dostarczanych co 2 tygodnie przez wykładowców poszczególnych przedmiotów. Drugie 50 proc. realizujesz, uczestnicząc w zajęciach „na żywo” z wykładowcami w wirtualnej klasie oraz podczas zjazdów w uczelni, które odbywają się na początku i na końcu semestru.

 

Podwójny dyplom

Wysoki poziom edukacji w Uczelniach Vistula potwierdzają międzynarodowe akredytacje a także intensywna współpraca z zagranicznymi partnerami. Umowa z London South Bank University (LSBU) oraz Centria University of Applied Science w Finlandii daje studentom możliwość uzyskania podwójnego dyplomu z Zarządzania oraz Informatyki. Studenci Szkoły Głównej Turystyki i Hotelarstwa Vistula mogą zaś przez rok studiować w szwajcarskiej uczelni B.H.M.S. Business & Hotel Management School w Lucernie i zdobyć nawet potrójny dyplom licencjacki lub magisterski (Vistula, B.H.M.S. i Robert Gordon University).

Zdobycie podwójnego dyplomu w Uczelniach Vistula to inwestycja w przyszłość, która przynosi wymierne korzyści zarówno w aspekcie edukacyjnym, jak i zawodowym. Dzięki międzynarodowym programom i współpracy z renomowanymi uczelniami, studenci mają szansę na wszechstronny rozwój, w tym doskonalenie umiejętności językowych, poznanie nowych metod nauczania oraz nawiązanie cennych kontaktów zawodowych i osobistych. Dzięki temu są lepiej przygotowani do wyzwań współczesnego rynku pracy i mogą z większą pewnością podejmować decyzje dotyczące kariery zawodowej. Pracodawcy coraz częściej poszukują osób z międzynarodowym doświadczeniem oraz umiejętnościami dostosowania się do różnych kultur i systemów pracy.

Nie przegap więc okazji, by dowiedzieć się więcej o studiach w Akademii Finansów i Biznesu Vistula oraz w Szkole Głównej Turystyki i Hotelarstwa Vistula. Aktualne informacje oraz szczegółowy harmonogram Dni Otwartych Online możesz znaleźć na stronie internetowej: vistula.edu.pl/kandydat/dni-otwarte.

Uwaga! Biorąc udział w Dniach Otwartych, możesz skorzystać z wyjątkowej promocji – 30% zniżki na pierwszy rok studiów licencjackich, inżynierskich lub magisterskich. Promocja trwa do 31.07.2024.

Do zobaczenia online!

Komentarze (0)