Studia II stopnia z Logistyki w WSAiB Gdynia

Studia II stopnia z Logistyki w WSAiB Gdynia

wsaib Gdynia logistyka

Studia II stopnia z Logistyki w WSAiB Gdynia

Uczelnia Kwiatkowskiego otwiera w roku akademickim 2019/2020 studia II stopnia na kierunku Logistyka. Studenci będą mogli poszerzać wiedzę i umiejętności na specjalnościach Logistyka Morska, Zarządzanie Łańcuchem Dostaw oraz Zarządzanie Transportem i Spedycją.
 
To nie jedyna nowość. Magisterskie studia na Logistyce w Wyższej Szkole Administracji i Biznesu im. E. Kwiatkowskiego w Gdyni będą trwały tylko 3 semestry (1,5 roku). To umożliwia szybszy awans i oznacza mniejsze koszty studiowania.
Podczas zajęć studenci poszerzą wiedzę i rozwiną kompetencje oraz umiejętności z planowania łańcucha dostaw, koordynacji oraz organizacji transportu i spedycji, a także logistyki przedsiębiorstw. Nowością jest również interdyscyplinarność studiów II stopnia w WSAiB Gdynia na kierunku Logistyka - studenci otrzymają również wiedzę z zakresu zarządzania, nauk prawnych, i finansów.
Logistyka na Uczelni Kwiatkowskiego to także oferta studiów dualnych. Studenci mogą wykorzystać zdobytą wiedzę pracując na część etatu w Nagel Group - operatora logistyki artykułów spożywczych - międzynarodowym przedsiębiorstwie współpracującym z Uczelnią.
Pozytywną opinię dla kierunku Logistyka w WSAiB Gdynia wydała Polska Komisja Akredytacyjna w Warszawie.
 
 
 
 

Komentarze (0)