Wykłady online na Akademii Leona Koźmińskiego

Wykłady online na Akademii Leona Koźmińskiego

koźmiński studia online

Wykłady online na Akademii Leona Koźmińskiego

Chcesz jeszcze raz utrwalić swoją wiedzę przed egzaminami maturalnymi? Skorzystaj zatem z oferty, która została przygotowana przez Akademię Leona Koźmińskiego! Uczelnia ta przygotowała kolejne wykłady online. Będą to wirtualne spotkania, podczas których przyszli studenci będą mogli dokonać szybkiej, przedmaturalnej powtórki.

 

Zajęcia poprowadzą wykładowcy ALK. Oto ich szczegółowy harmonogram:

Wtorek, 21.04, godz. 12:15: „Innowacje w twoim portfelu” – wykład poprowadzi Marcin Matyja; wybór idealny dla tych osób, które chciałby dowiedzieć się, jakie zmiany towarzyszą współczesnym formom płatności.

Środa, 22.04, godz. 12:15: „Włącz kreatywność: zaprojektuj swoją tablicę nastroju” – wykład poprowadzi Monika Sońta i opowie o tym, jak ważna jest dbałość o wyobraźnię w biznesie.

Wtorek, 28.04, godz. 12:15: „Jak nie dać się wkręcić. O wpływaniu na innych słów więcej niż kilka” – wykład poprowadzi Rafał Staszek vel. Staszewski; propozycja dla osób, które interesują się tematyką medialnych wpływów.

Środa, 29.04., godz. 12:15: „Nowoczesne środowiska pracy: praktyki i materialność w czasach zarazy” – wykład poprowadzi dr Karolina Dudek; wykład, który odnosi się do aktualnej problematyki, związanej z organizacją przestrzeni pracy w dobie epidemii.

 

Wszystkie szczegółowe informacje o wykładach znajdują się na stronie: https://bit.ly/wyklady_online_ALK_21-29_04_2020

Pytania odnośnie do wykładów można także kierować do pani Alicji Tomasiewicz: atomasiewicz@kozminski.edu.pl lub tel. 22 519 21 70.

 

 

 

Komentarze (0)