MobLab na ALK

MobLab na ALK

Studia Warszawa - Akademia Leona Koźmińskiego w Warszawie

Studia Warszawa - Akademia Leona Koźmińskiego w Warszawie

MobLab na ALK

Interaktywna platforma MobLab została stworzona z myślą o studentach ekonomii, finansów i rachunkowości oraz psychologii w zarządzaniu. To innowacyjna forma nauki dostosowana do aktualnych potrzeb akademickich, na które Akademia Leona Koźmińskiego aktywnie odpowiada.

To właśnie dzięki MobLab studenci mogą rozwijać tak ważne kompetencje miękkie i umiejętności związane z podejmowaniem decyzji, strategicznym myśleniem i ze zdolnościami biznesowymi.

MobLab oferuje eksperymenty dydaktyczne, które można wykonywać zarówno samodzielnie, jak i w grupach. Taka forma nauki pozwala na praktyczne osadzenie teorii w rzeczywistości. Dzięki MobLab studenci widzą, w jaki sposób podręcznikowe teorie odnoszą się do podejmowanych przez nich decyzji.

 

Dlaczego jeszcze platforma MobLab jest jedną z ciekawszych propozycji kształcenia?

  • Pozwala na całościowe spojrzenie na omawiany materiał teoretyczny.
  • Poprawia zapamiętywanie treści.
  • Ułatwia dostrzeganie praktycznych aspektów poznawanych teorii.

 

MobLab ma także więcej zalet – zanurzenie w grze dydaktycznej jest atrakcyjne z punktu widzenia młodych studentów, pozwala na budowanie relacji z innymi uczestnikami gry. Poza tym dostęp do platformy jest wyjątkowo łatwy – działa ona jako samodzielna aplikacja lub może być uruchomiona w przeglądarce.

MobLab to również firma założona przez pracowników The California Institute of Technology, która zajmuje się innowacyjną technologią edukacyjną. Od 2011 roku firma ta ma do zaoferowania wiele różnorodnych gier dydaktycznych, które mają wspierać nowoczesną naukę.

dowiedz się więcej

 

Komentarze (0)