WSB w Warszawie zaprasza na szkolenia ze sztuki przemawiania

WSB w Warszawie zaprasza na szkolenia ze sztuki przemawiania

Studia Warszawa - Wyższa Szkoła Bankowa w Warszawie

WSB w Warszawie zaprasza na szkolenia ze sztuki przemawiania

Wyższa Szkoła Bankowa w Warszawie organizuje bezpłatne szkolenia z Radosławem Czekanem, który jest nie tylko wykładowcą kierunku Public Speaker, lecz także półfinalistą mistrzów świata w debatowaniu, trenem wystąpień publicznych oraz mówcą TEDxWarsaw 2019.

Szkolenia skierowane są do osób, które chciałyby poznać tajniki przekonującego wygłaszania tez, przemawiania oraz zbierania rzeszy zasłuchanych odbiorców. W ramach wydarzenia organizowanego przez WSB w Warszawie odbędą się dwa spotkania:

  1. 4 listopada (środa) o godzinie 18:00 – „Mistrzowie prezentacji. Czego możemy się nauczyć od Steve'a Jobsa, mówców TEDx i słabych slajdów?”

Podczas szkolenia zostaną zaprezentowane różnorodne techniki, które warto stosować podczas swoich wystąpień i przemówień.

  1. 10 listopada (wtorek) o godzinie 18:00 – „Sztuka argumentacji, czyli jak przygotować się do trudnych rozmów, ciężkich prezentacji i ostrej krytyki?”

To szkolenie dedykowane w szczególności tym osobom, które chcą nauczyć się sztuki debatowania, odpierania zarzutów czy szukania przekonujących kontrargumentów i ripost.

Więcej informacji na: https://www.wsb.pl/warszawa/formularz/-mistrzowie-prezentacji-oraz-szt

Komentarze (0)