Uczelnie Vistula – szkoły wyższe z prestiżowymi akredytacjami

Uczelnie Vistula – szkoły wyższe z prestiżowymi akredytacjami

uczelnie vistula

Uczelnie Vistula – szkoły wyższe z prestiżowymi akredytacjami

Akademia Finansów i Biznesu Vistula to jedna z nielicznych uczelni w Polsce, która posiada akredytację ACCA – The Association of Chartered Certified Accountants. To jedna z największych międzynarodowych organizacji zawodowych, która zrzesza specjalistów z zakresu finansów, rachunkowości. oraz zarządzania.

Uczelnia, posiadająca akredytację tej organizacji, spełnia nie tylko najwyższe standardy kształcenia. Umożliwia ona również zdobycie praktycznych kwalifikacji! Studenci Vistuli, którzy wybiorą kierunek taki jak finanse i rachunkowość, otrzymują możliwość zdobycia zwolnień ze wszystkich egzaminów ACCA na poziomie Fundamentals.

Już w trakcie kształcenia mogą oni również stać się członkami tej prestiżowej organizacji jaką jest The Association of Chartered Certified Accountants. Uczelnia z tego typu akredytacją gwarantuje swoim studentom wykształcenie, dzięki któremu będą oni mogli z łatwością odnaleźć się na współczesnym rynku zatrudnienia – nie tylko w Polsce, lecz także na arenie międzynarodowej!

Inną ceną akredytację otrzymał kierunek Zarządzanie w AFiB Vistula. To PMI GAC PMI, którą przyznaje Global Accreditation Center for Project Management Education Programs. Tego typu akredytacja pokazuje, że dany kierunek spełnia najwyższe standardy edukacyjne związane z obszarem zarządzania projektami. Absolwenci Vistuli mogą mieć zatem pewność, że otrzymają wykształcenie, które bardzo szybko zostanie docenione!

Oprócz tego Szkoła Główna Turystyki i Hotelarstwa Vistula również może poszczycić się akredytacjami. Jest nią chociażby THE-ICE (The International Centre of Excellence in Tourism and Hospitality Education). To stempel najwyższej jakości, który rozpoznawany jest na całym świecie. Komisja akredytacyjna doceniła tym razem kierunek na Vistuli taki jak turystyka i rekreacja.

Dlaczego akredytacje są tak ważne? Świadczą one przede wszystkim o tym, że daną uczelnię cechują najwyższe standardy kształcenia. Za każdą taką akredytacją kryją się nieustanne dostosowywania programów dydaktycznych oraz funkcjonowania uczelni do wyjątkowo surowych wymogów. Zdobycie akredytacji – zwłaszcza tej międzynarodowej – sprawia, że dana szkoła wyższa zagwarantuje swoim studentom doskonałą wiedzę i kwalifikacje.

więcej: https://www.vistula.edu.pl/

 

 

Komentarze (0)