Dzień Otwarty na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym

Dzień Otwarty na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym

Studia Warszawa - Warszawski Uniwersytet Medyczny

11.02.2022

Dzień Otwarty na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym

W sobotę, 19 marca, odbędzie się Dzień Otwarty na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym. Spotkanie dla kandydatów na studia zostanie przeprowadzone online na specjalnej interaktywnej platformie.

Dzień Otwarty w Warszawskim Uniwersytecie Medycznym to jedno z najważniejszych cyklicznych wydarzeń organizowanych w stołecznej uczelni. Tego dnia, wszystkie osoby zainteresowane studiami, będą mogły dokładnie zapoznać się nie tylko z ofertą edukacyjną, ale również z zasadami rekrutacji, działalnością organizacji studenckich, sprawami socjalnymi, czy szeroko rozumianym życiem studenckim. Uczestnicy dowiedzą się jakie możliwości daje uzyskany dyplom, a także co wyróżnia WUM spośród innych uczelni medycznych.

Ponadto, w ramach wydarzenia przewidziane są spotkania ze studentami! Dzięki czatom każdy zarejestrowany uczestnik będzie mógł zadać im pytania dotyczące studiów!

Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 10:00. Aby wziąć w nim udział wystarczy zarejestrować się na platformie: https://dzienotwarty.wum.edu.pl/info

Więcej szczegółowych informacji na temat Dnia Otwartego w Warszawskim Uniwersytecie Medycznym można odnaleźć na stronie: wum.edu.pl

Komentarze (0)