Wyższa Szkoła Biznesu i Nauk o Zdrowiu w Łodzi

medyk studia w Łodzi

Wyższa Szkoła Biznesu i Nauk o Zdrowiu w Łodzi

Wyższa Szkoła Biznesu i Nauk o Zdrowiu należy do grona największych uczelni niepublicznych w Łodzi, w której kształci się ponad tysiąc studentów. Uczelnia realizuje studia pierwszego i drugiego stopnia w ramach takich kierunków jak: Pedagogika, Kosmetologia i Dietetyka, jak również jednolite studia magisterskie na kierunkach Prawo i Psychologia. Ponadto, prowadzi kształcenie w ramach studiów podyplomowych z zakresu dietetyki, kosmetologii, bezpieczeństwa i higieny pracy, a także oferuje studia online, przygotowane głównie dla osób pragnących połączyć naukę z obowiązkami zawodowymi, czy rodzinnymi.

To, co wyróżnia WSBiNoZ to autorskie, innowacyjne programy nauczania, dostosowane do potrzeb i wymagań współczesnego rynku pracy, jak również wymagań programowych określonych przez Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego. Atutem łódzkiej uczelni jest praktyczny charakter kształcenia, co oznacza, że ponad 60% zajęć stanowią zajęcia realizowane w formie warsztatów, czy projektów. Prowadzone są one w nowocześnie wyposażonych pracowniach kosmetologicznych, masażu i fizjoterapii, technologii żywności, dietetyki oraz w laboratorium chemicznym. Istotnym elementem nauki są także praktyki i staże, które studenci mogą odbywać w krajach członkowskich Unii Europejskiej, w ramach programu Erasmus+.

Partnerami Wyższej Szkoły Biznesu i Nauk o Zdrowiu w Łodzi są znane i cenione firmy z zakresu medycyny, kosmetyki i zdrowia, wśród których wymienić można między innymi: Klapp Cosmetics, Podopharm, Habys i wiele innych oraz naukowcy i praktycy uznawani za autorytety w swych dziedzinach.

 

Wyższa Szkoła Biznesu i Nauk o Zdrowiu kierunki>

 

Artykuł ma charakter poglądowy. Przed podjęciem jakichkolwiek działań na podstawie uzyskanych informacji z niniejszego serwisu, należy je dodatkowo zweryfikować na stronie uczelni: Wyższa Szkoła Biznesu i Nauk o Zdrowiu w Łodzi

Komentarze (0)