Biuro karier GUV

Biuro karier – Uczelnia Vistula w Warszawie

Uczelnia Vistula przyświeca myśl mówiąca o tym, że im prędzej nawiąże się pierwszy kontakt ze światem biznesu, tym lepiej. Właśnie dlatego w ramach uczelni funkcjonuje biuro karier, w którym grono profesjonalistów pomaga w wykonywaniu tego poważnego kroku. Biuro karier Uczelni Vistula swoją działalność opiera na ścisłej i aktywnej współpracy z pracodawcami, realizując i organizując szkolenia, warsztaty, lecz także spotkania z przedstawicielami świata biznesu i ludźmi, którzy mogą być inspiracją dla młodych ludzi.

Każdy student może zaprojektować własną ścieżkę rozwoju zawodowego, a umożliwia to specjalna platforma E- kariera, unikatowa w skali kraju. Łączy wszystkie kanały komunikacji między młodymi ludźmi a pracodawcami, tworząc pewną wymianę: studenci pragną rozwijać zainteresowania i znaleźć satysfakcjonujące zatrudnienie, a firmy potrzebują kadr o wysokiej jakości umiejętnościach. Portal zawiera także system ankietowania, pozwalający śledzić losy absolwentów.

Biuro karier to niezwykle potrzebna jednostka, zwłaszcza wtedy, gdy uczelnia posiada międzynarodowy charakter i na żadnym polu nie ogranicza swoich studentów. Biuro karier Uczelni Vistuli to miejsce, w którym każdy pod okiem fachowców przygotuje profesjonalne CV, nauczy się efektywnej prezentacji swoich umiejętności, a także otrzyma dostęp do licznych ofert praktyk, staży i pracy.

Artykuł ma charakter poglądowy. Przed podjęciem jakichkolwiek działań na podstawie uzyskanych informacji z niniejszego serwisu, należy je dodatkowo zweryfikować na stronie uczelni: Akademia Finansów i Biznesu Vistula w Warszawie

Komentarze (0)