Program mentorski vistula studia w Warszawie

Program mentorski – Uczelnia Vistula w Warszawie

Uczelnia Vistula w Warszawie to uczelnia o międzynarodowych charakterze, a świadczą o tym liczby mówiące, że studenci i wykładowcy pochodzą z ponad 80 krajów. Czymś naturalnym jest niepewność wynikająca z wejścia do nowego miejsca i środowiska, zwłaszcza gdy jest ono bardzo duże i zróżnicowane. Nierzadko studentom pierwszego roku towarzyszy choćby niewielki stres, bądź zagubienie, dlatego w Grupie Uczelni Vistula powstał specjalny program, który pomaga prędko odnaleźć się w akademickiej społeczności.

The Mentoring Program to projekt unikatowy. Powstał z myślą wspierania nowych studentów, ułatwiania im wdrożenie się w życie uczelni, jak również ma za zadanie zachęcać ich do pełnego wykorzystania ich potencjału i rozwijania możliwości i czerpania z tego, co oferuje uczelnia. Liczba mentorów rośnie z każdym rokiem akademickim. To świadomi doradcy, opiekunowie, dobrzy koledzy, będący wzorem do naśladowania. Chętnie dzielą się swoją wiedzą i doświadczeniami, wspierają, motywują do aktywności, inspirują, trenują prowadzenie merytorycznych rozmów i analiz.

 

 

 

Artykuł ma charakter poglądowy. Przed podjęciem jakichkolwiek działań na podstawie uzyskanych informacji z niniejszego serwisu, należy je dodatkowo zweryfikować na stronie uczelni: Akademia Finansów i Biznesu Vistula w Warszawie

Komentarze (0)