Zarządzanie bezpieczeństwem i zarządzanie kryzysowe

Zarządzanie bezpieczeństwem i zarządzanie kryzysowe

Zarządzanie bezpieczeństwem i zarządzanie kryzysowe

Collegium Humanum - Szkoła Główna Menedżerska w Warszawie - kierunki studiów

Zarządzanie bezpieczeństwem i zarządzanie kryzysowe – Collegium Humanum / Szkoła Główna Menedżerska w Warszawie

Zagadnienia związane z bezpieczeństwem istotne są od początków cywilizacji. Człowiek zawsze uznawał bezpieczeństwo za fundament rozwoju i starał się zapobiegać wszelakim zagrożeniom. Dzisiaj dyscypliny z obszaru bezpieczeństwa są równie ważne, zwłaszcza że we współczesnym świecie dochodzi do wielu zmian, a wraz z nimi zmieniają się formy i rodzaje zagrożeń. Na tych, którzy cenią sobie bezpieczeństwo ponad wszystko czeka specjalność o nazwie Zarządzanie bezpieczeństwem i zarządzanie kryzysowe w Collegium Humanum w Warszawie.

Zarządzanie bezpieczeństwem i zarządzanie kryzysowe w Collegium Humanum to specjalność dostępna na kierunku Zarządzanie, którą można studiować na pierwszym i drugim stopniu. Jej celem jest przygotowanie w zakresie zarządzania w sytuacjach kryzysowych, które obejmują całokształt zagadnień w sferze przeciwdziałania zdarzeniom kryzysowym. Program skoncentrowany jest na zagadnieniach zarządzania kryzysowego oraz specjalizuje w dziedzinie bezpieczeństwa w marketingu.

Bezpieczeństwo jest zagadnieniem szerokim, a wykonywanie obowiązków w jego zakresie wymaga szczególnych umiejętności i kwalifikacji. Należy wykazywać zdolności negocjacji, mediacji, znać zasady ochrony danych i informacji niejawnych, a także posiadać zdolności przywódcze, które najbardziej potrzebne są w sytuacjach kryzysowych. Z tak bogatym wachlarzem wiedzy i umiejętności, osoby które ukończyły omawianą przez nas specjalność w Collegium Humanum w Warszawie będą mogły podjąć pracę w policji, straży miejskiej, a także przedsiębiorstwach, w których szczególnie dba się o bezpieczeństwo danych.

Nauka w zakresie zarządzania bezpieczeństwem zawsze będzie dobrą inwestycją i będą się z nią wiązały perspektywiczne zawody. Ścieżek kształcenia w Warszawie jest bardzo wiele, zatem czy warto zwrócić uwagę na specjalność w omawianej przez nas uczelni?

 

Jakie ma Collegium Humanum w Warszawie opinie?

Dawid, student Zarządzania bezpieczeństwem i zarządzania kryzysowego mówi:

„Od studiów oczekuję wiedzy praktycznej i różnorodnych umiejętności. Praktyczny charakter sprawia, że dobrze wiem, że jestem przygotowany do wykonywania poważnych obowiązków zawodowych. Dlatego wybrałem studia w Collegium Humanum.”

 

Wiedza, którą możesz zdobyć studiując Zarządzanie bezpieczeństwem i zarządzanie kryzysowe:

Absolwent specjalności Zarządzanie bezpieczeństwem i zarządzanie kryzysowe w Collegium Humanum w Warszawie może posiadać wiedzę i umiejętności w zakresie:

  • ochrony informacji,
  • analizowania zagrożeń,
  • mediacji i negocjacji,
  • działań w sytuacjach kryzysowych.

 

 

Gdzie będziesz mógł pracować po specjalności Zarządzanie bezpieczeństwem i zarządzanie kryzysowe:

Absolwent specjalności Zarządzanie bezpieczeństwem i zarządzanie kryzysowe w Collegium Humanum w Warszawie może znaleźć zatrudnienie w:

  • policji,
  • straży miejskiej,
  • prokuraturze,
  • przedsiębiorstwach, w których szczególnie ważna jest ochrona informacji.

 

Artykuł ma charakter poglądowy. Przed podjęciem jakichkolwiek działań na podstawie uzyskanych informacji z niniejszego serwisu, należy je dodatkowo zweryfikować na stronie uczelni: Collegium Humanum - Szkoła Główna Menedżerska w Warszawie

Komentarze (0)