Zarządzanie w hotelarstwie i gastronomii

Zarządzanie w hotelarstwie i gastronomii

Zarządzanie w hotelarstwie i gastronomii

Zarządzanie w hotelarstwie i gastronomii

Zarządzanie w hotelarstwie i gastronomii – Collegium Humanum / Szkoła Główna Menedżerska w Warszawie

Zmiany, jakie zachodzą na rynku turystycznym wymagają pozyskiwania nowej wiedzy i nowych umiejętności. Dlaczego? Biznes związany z hotelarstwem i gastronomią wciąż się rozwija, a co za tym idzie, rośnie w jego przestrzeni konkurencja. Aby nadążać za zmianami, a także trendami panującymi na rynku warto pozyskać umiejętności, które płyną ze studiowania Zarządzania w hotelarstwie i gastronomii, czyli ścieżki kształcenia oferowanej w Collegium Humanum w Warszawie.

Zarządzanie w hotelarstwie i gastronomii to specjalność realizowana w ramach kierunku Zarządzanie. Pokazuje ona problematykę podejmowania i prowadzenia działalności gospodarczej w sektorze usług turystycznych i hotelarskich. Program nauczania przygotowuje z zakresu zarządzania, ekonomii, prawa, psychologii z uwzględnieniem najnowszych trendów na rynku turystycznym.

Studia w Warszawie od zawsze stanowią interesującą drogę do zdobycia wysokiej jakości wykształcenia. Naturalnie, zagadnienia związane z hotelarstwem i gastronomią nie są odosobnione. Chcąc nauczyć się prawidłowo zarządzać, należy wybrać odpowiednią uczelnię.

 

Jakie ma Collegium Humanum w Warszawie opinie?

Patrycja, studentka Zarządzania w hotelarstwie i gastronomii mówi:

„Studia w Collegium Humanum rozwijają zainteresowania, pobudzają kreatywność, nakręcają do samodzielnego działania.”

 

Wiedza, którą możesz zdobyć studiując Zarządzanie w hotelarstwie i gastronomii:

Absolwent specjalności Zarządzanie w hotelarstwie i gastronomii w Collegium Humanum w Warszawie może posiadać wiedzę i umiejętności w zakresie:

  • technologii gastronomicznej,
  • obsługi konsumenta w hotelarstwie i gastronomii,
  • finansów i rachunkowości,
  • trendów w hotelarstwie i gastronomii,
  • marketingu usług hotelarskich i gastronomicznych.

 

Praca, czyli gdzie będziesz mógł pracować po specjalności Zarządzanie w hotelarstwie i gastronomii:

Absolwent specjalności Zarządzanie w hotelarstwie i gastronomii w Collegium Humanum w Warszawie może znaleźć zatrudnienie w:

  • przedsiębiorstwach gastronomicznych,
  • przedsiębiorstwach cateringowych,
  • obiektach hotelarskich.

 

 

Jakie przedmioty zdawać na maturze:

W procesie rekrutacji na kierunek Zarządzanie o specjalności Zarządzanie w hotelarstwie i gastronomii w Collegium Humanum w Warszawie nie obowiązują przedmioty kwalifikacyjne.

*Dokładne informacje na temat wymagań rekrutacyjnych znajdziesz tutaj.Artykuł ma charakter poglądowy. Przed podjęciem jakichkolwiek działań na podstawie uzyskanych informacji z niniejszego serwisu, należy je dodatkowo zweryfikować na stronie uczelni: Collegium Humanum - Szkoła Główna Menedżerska

Komentarze (0)