Społeczna Akademia Nauk w Warszawie

O uczelni SAN w Warszawie

O uczelni - Społeczna Akademia Nauk w Warszawie

Społeczna Akademia Nauk w Warszawie powstała w 1994 roku i od początku funkcjonowania stawiała sobie za cal kształcenie młodych umysłów innowacyjnymi metodami. Trafność nowoczesnego podejścia do procesu nauczania potwierdzają nie tylko rankingu i wyróżnienia, lecz także sami absolwenci doskonale radzący sobie na wymagającym rynku pracy, jak również kandydaci, ponieważ uczelnia należy do czołówki najchętniej wybieranych niepublicznych szkół wyższych.

Cechą charakterystyczną Społecznej Akademii Nauk w Warszawie jest fakt, że dopasowuje ofertę kształcenia do zmieniających się warunków otoczenia. Powstają nowe kierunki i specjalności, a także nowe formy nauczania, których celem jest przygotowywanie studentów do realnych problemów, z jakimi mierzyć się będą pełniąc już konkretne obowiązki zawodowe. Co jeszcze warto podkreślić, warszawska SAN oferuje szerokie możliwości wyjazdów zagranicznych na staże i praktyki finansowane ze środków Unii Europejskiej w ramach programu Erasmus+, jak również bogaty system stypendiów i refundacji czesnego oraz szeroką ofertę kredytów studenckich.

 

STUDIA

Społeczna Akademia Nauk w Warszawie prowadzi kształcenie na studiach pierwszego i drugiego stopnia, w trybie stacjonarnym i niestacjonarnym. Ponadto, prowadzi seminaria doktoranckie, studia podyplomowe oraz studia MBA. Na uwagę zasługuje ścisła współpraca z amerykańskim Clark University, dzięki czemu studenci otrzymują możliwość uzyskania amerykańskiego dyplomu, a także wyjazdu do Stanów Zjednoczonych w celu odbycia praktyk zawodowych.

 

WYKŁADOWCY

Nad innowacyjnością procesów kształcenia w Społecznej Akademii Nauk w Warszawie czuwa grono wykładowców, złożone z doświadczonych praktyków oraz osobistości ze świata nauki. Siła naukowa oraz nasycenie kadry osobami o najwyższych kwalifikacjach to wyróżniki, dzięki którym warszawska SAN osiąga wysokie miejsca we wszelakich rankingach.

 

INFRASTRUKTURA

Siedziba Społecznej Akademii Nauk w Warszawie mieści się przy ulicy Łuckiej 11. W budynku znajdują się 3 przestronne, nowoczesne aule wykładowe, profesjonalne studio radiowe, studio telewizyjne, 6 laboratoriów komputerowych, 12 specjalistycznych sal dydaktycznych, 40 sal dydaktycznych oraz 4 sale konferencyjne. Dzięki nowoczesności technologicznej oraz wygodzie możliwe jest realizowanie nowoczesnego kształcenia.

 

Społeczna Akademia Nauk kierunki>

Artykuł ma charakter poglądowy. Przed podjęciem jakichkolwiek działań na podstawie uzyskanych informacji z niniejszego serwisu, należy je dodatkowo zweryfikować na stronie uczelni: Społeczna Akademia Nauk w Warszawie

Komentarze (0)