Biuro karier i praktyk

Biuro karier i praktyk

Biuro karier i praktyk

Biuro karier i praktyk Wyższej Szkoły Bankowej w Warszawie

Biuro karier należy do najważniejszych jednostek nowoczesnych uczelni. To zespół ludzi, dzięki którym studenci i absolwenci mogą wykonać pierwszy, poważny krok w kierunku kariery zawodowej.

Biuro karier i praktyk Wyższej Szkoły Bankowej w Warszawie jest niczym centrum dowodzenia karierą. Zasiadają w nim specjaliści do spraw doradztwa zawodowego i zarządzania karierą, którym wystarczy minimum informacji na temat studenta, by nakierować go na odpowiednie tory rozwoju zawodowego. Biuro zajmuje się wsparciem i pomocą w zakresie kariery, staży i praktyk, a także szkoleń i profesjonalnego doradztwa. Cechą charakterystyczną działania jest indywidualne podejście do każdego studenta, a nawiązanie kontaktu nie wymaga żadnych zbędnych formalności, tylko zwykłego zgłoszenia.

Na wszystkich czeka także specjalny doradca, który za pomocą rozmowy telefonicznej, bądź videorozmowy służy profesjonalną poradą. Przy jego wsparciu można określić kompetencje zawodowe, napisać prawidłowe CV, stworzyć poprawny list motywacyjny, przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej, a także sprecyzować swoje plany i na ich podstawie popracować nad rozwojem osobistym.

Biuro karier i praktyk Wyższej Szkoły Bankowej w Warszawie nawiązuje kontakty z pracodawcami zarówno z rynku lokalnego, jak i ogólnopolskiego, dzięki czemu studenci i absolwenci WSB mają niemal nieograniczone możliwości w poszukiwaniach interesującej oferty. Ponadto, na bieżąco śledzi istotne wydarzenia, w których warto wziąć udział. W jaki sposób skontaktować się z biurem karier i praktyk? To bardzo proste. Można zjawić się w biurze osobiście, bądź wypełnić formularz kontaktowy na stronie internetowej.

 

 

 

Artykuł ma charakter poglądowy. Przed podjęciem jakichkolwiek działań na podstawie uzyskanych informacji z niniejszego serwisu, należy je dodatkowo zweryfikować na stronie uczelni: Wyższa Szkoła Bankowa w Warszawie

Komentarze (0)