Dwa dyplomy w jednym czasie

Dwa dyplomy w jednym czasie

Dwa dyplomy w jednym czasie

Dwa dyplomy w jednym czasie? W Wyższej Szkole Bankowej to możliwe!

Niejedna osoba zastanawia się nad tym, jak możliwe jest zdobycie dwóch dyplomów w jednym czasie? Musi wymagać to albo ogromnego poświęcenia, całodobowej nauki albo innych, niemal karkołomnych wyzwań. Nic z tych rzeczy. Wystarczy tylko połączyć studia drugiego stopnia ze studiami podyplomowymi.

Wyższa Szkoła Bankowa w Warszawie oferuje swoim studentom szansę na pozyskanie dwóch dyplomów, bez dzielenia procesu edukacji na poszczególne etapy i stawiania kandydatów przed podjęciem decyzji o wyborze dyscypliny kształcenia. Połączenie studiów drugiego stopnia ze studiami podyplomowymi to innowacyjna oferta, dzięki której studiuje się jednocześnie na wybranym kierunku.

Wszystko odbywa się w myśl zasady – dwa dyplomy w dwa lata. Studia kończą się obroną pracy magisterskiej, uzyskaniem dyplomu magistra oraz świadectwa ukończenia studiów podyplomowych. Takie rozwiązanie daje nie tylko możliwość zdobycia znacznie szerszej wiedzy, ale także oszczędności. Dlaczego? Student płaci jedno czesne, które jest korzystniejsze cenowo niż wybór studiów każdych z osobna. To także oszczędność czasu, ponieważ zajęcia w ramach studiów podyplomowych realizowane są jednocześnie z tymi, w ramach studiów magisterskich i kończą się w tym samym czasie.

Więcej informacji na stronie internetowej uczelni.

 

 

Artykuł ma charakter poglądowy. Przed podjęciem jakichkolwiek działań na podstawie uzyskanych informacji z niniejszego serwisu, należy je dodatkowo zweryfikować na stronie uczelni: Wyższa Szkoła Bankowa w Warszawie

Komentarze (0)