Studia dofinansowane

Studia dofinansowane

Studia dofinansowane

Studia dofinansowane w Wyższej Szkole Bankowej w Warszawie.

Przeglądając ofertę edukacyjną Wyższej Szkoły Bankowej w Warszawie można odnaleźć kierunki oznaczone skrótem EFS. Co oznacza ten skrót i czym charakteryzują się kierunki nim oznaczone?

EFS to skrót od Europejskiego Funduszu Społecznego, czyli jednego z pięciu głównych funduszy, poprzez które Unia Europejska wspiera rozwój społeczno- gospodarczy wszystkich krajów członkowskich. Jego zasoby finansowe inwestuje się w ludzi. Między innymi w studentów Wyższej Szkoły Bankowej, którzy mogą skorzystać z dofinansowania na bazie dwóch unijnych projektów.

Kierunki oznaczone powyższym skrótem to kierunki dofinansowane, a co za tym idzie ich studenci kształcą się na korzystniejszych warunkach finansowych. Kierunki podzielone są na dwie grupy projektów, których celem jest podniesienie kompetencji osób uczestniczących w edukacji na poziomie wyższym, odpowiadających potrzebom gospodarki, rynku pracy i społeczeństwa i podniesienie kompetencji kadr w systemie szkolnictwa wyższego.

 

Studia dofinansowane:


I stopnia:

Prawo w biznesie i Bezpieczeństwo wewnętrzne

II stopnia:

Finanse i Rachunkowość, Zarządzanie

 

Co możemy zyskać wybierając studia dofinansowane ze środków EFS? Przede wszystkim, płacimy mniej za naukę przez cały okres studiów. Ponadto, możemy korzystać z innych form wsparcia, takich jak staże, za które otrzymujemy wynagrodzenie, jak również możemy skorzystać z dofinansowanych certyfikowanych szkoleń.

 

 

Więcej informacji na stronie internetowej uczelni.

 

 

 

Artykuł ma charakter poglądowy. Przed podjęciem jakichkolwiek działań na podstawie uzyskanych informacji z niniejszego serwisu, należy je dodatkowo zweryfikować na stronie uczelni: Wyższa Szkoła Bankowa w Warszawie

Komentarze (0)