Kurs języka polskiego dla obcokrajowców

Kurs języka polskiego dla obcokrajowców

Kurs języka polskiego dla obcokrajowców

Artykuł archiwalny

Kurs języka polskiego dla obcokrajowców na WSAiB w Gdyni

Obcokrajowcy, którzy chcieliby kształcić się i pracować na Pomorzu, będą mogli znacznie rozwinąć swoje kompetencje językowe. Wyższa Szkoła Administracji i Biznesu im. E. Kwiatkowskiego w Gdyni przygotowała dla nich bowiem intensywny kurs języka polskiego w formie zdalnej.

 

Na kursantów czekać będzie 150 godzin lekcyjnych zrealizowanych podczas 6 tygodni kształcenia. Kurs ten obejmuje:

  • poznanie słownictwa i zasad gramatyki;
  • naukę poprawnego pisania i wymowy.

 

Warto podkreślić, że kursanci mogą uczyć się języka od podstaw lub na średnim poziomie zaawansowania. Kształcić ich będą nauczyciele akademiccy, którzy nie tylko doskonale władają językiem polskim, lecz także rosyjskim i angielskim.

Kursanci będą rozwijać swoje kompetencje lingwistyczne w oparciu o różnorodne materiały dydaktyczne. Podczas nauki będą również wykorzystywane nowoczesne technologie multimedialne. Co ważne – kurs kończy się certyfikatem, który poświadcza znajomość języka polskiego.

Osoby zainteresowane mogą zapisywać się na kurs drogą mailową: international@wsaib.pl. Wystarczy wypełnić formularz ze strony: https://bit.ly/intensywny_kurs_polskiego wraz ze skanem paszportu i potwierdzeniem opłaty.

Koszty kursu to: 140 euro dla kandydatów WSAiB oraz 200 euro dla pozostałych osób.

Kurs obywać się będzie od 17.08.2020 do 25.09.2020 roku.

 

 

Artykuł ma charakter poglądowy. Przed podjęciem jakichkolwiek działań na podstawie uzyskanych informacji z niniejszego serwisu, należy je dodatkowo zweryfikować na stronie uczelni: Wyższa Szkoła Administracji i Biznesu im. E. Kwiatkowskiego w Gdyni

Komentarze (0)