Stosunki międzynarodowe - studia online

Stosunki międzynarodowe - studia online

Stosunki międzynarodowe - studia online

24.03.2023

Stosunki międzynarodowe. Nowe studia online – Akademia Finansów i Biznesu Vistula w Warszawie rekrutacja 2023/2024

Akademia Finansów i Biznesu Vistula uruchomiła nowy kierunek studiów online – Stosunki międzynarodowe. To kolejna dyscyplina po Ekonomii, Zarządzaniu oraz Finansach i rachunkowości, którą można studiować przez internet.

Studia na kierunku stosunki międzynarodowe - studia online w AFIB VISTULA WARSZAWA
Forma studiów online
Poziom studiów studia I i II stopnia
Czas trwania 3 lata (studia I stopnia), 2 lata (studia II stopnia)
Ważne terminy Harmonogram rekrutacji >

Studia na kierunku stosunki międzynarodowe w Akademii Finansów i Biznesu Vistula w Warszawie to studia licencjackie lub magisterskie, których program kształcenia zazwyczaj trwa 3 lata (studia I stopnia) lub 2 lata (studia II stopnia) i kończy się uzyskaniem dyplomu (licencjata lub magistra).

Studia możesz podjąć w trybie onlineStudia gwarantują zdobycie niezbędnych umiejętności, które będą przydatne w przyszłej pracy zawodowej.

 

Program studiów i przedmioty

W programie studiów na kierunku stosunki międzynarodowe znajdziesz takie przedmioty jak np.:

 • socjologia
 • podstawy prawa
 • dezinformacja
 • współczesne systemy polityczne
 • geopolityka
 • polska polityka zagraniczna
 • teoria stosunków międzynarodowych
 • organizacje międzynarodowe
 • cywilizacje świata
 • różne typy kapitalizmu
 • nauka o państwie i polityce

 

Studia online w Akademii Finansów i Biznesu Vistula rozwijane są od wielu lat. Kierowane są przede wszystkim do tych, którzy pragną połączyć naukę z intensywnym życiem zawodowym, życiem rodzinnym, bądź mieszkają za granicą. Innowacyjnie zaprojektowany program kształcenia, realizowany za pośrednictwem specjalnie stworzonej platformy e-learningowej oraz przy wykorzystaniu materiałów multimedialnych to standard nauki przez Internet, charakteryzujący Akademię.

Stosunki międzynarodowe w Akademii Finansów i Biznesu Vistula to propozycja dla osób zainteresowanych takimi zagadnieniami jak bezpieczeństwo, dyplomacja, negocjacje. Unikalny w skali kraju program nauczania obejmuje problematykę prawa, ekonomii, politologii­czy bezpieczeństwa narodowego. Studenci pozyskują wiedzę z zakresu współczesnych konfliktów zbrojnych, międzynarodowych stosunków gospodarczych, komunikacji międzykulturowej. W toku nauki otrzymują możliwość obrania konkretnej ścieżki kształcenia. W ramach studiów licencjackich dostępne trzy specjalności: Komunikowanie międzynarodowe, Bezpieczeństwo narodowe i międzynarodowe oraz Zarządzanie kryzysem w środowisku międzynarodowym. Na studiach magisterskich czekają: Międzynarodowe relacje biznesowe, Bezpieczeństwo międzynarodowe, migracje i terroryzm oraz Studia transatlantyckie.

Stosunki międzynarodowe w Akademii Finansów i Biznesu Vistula są kierunkiem umożliwiającym pozyskanie również licznych umiejętności praktycznych, wśród których wyróżnić można gromadzenie i selekcję informacji, jak również analizowanie i interpretację zjawisk zachodzących w międzynarodowym otoczeniu polityczno- gospodarczym. Program wydaje się szczególnie atrakcyjny dla pracowników służb mundurowych i administracji publicznej, którzy już rozwijają karierę zawodową, ale chcą sięgnąć po więcej i zdobyć specjalistyczną wiedzę i uzyskać dyplom renomowanej uczelni, otwierający drogę do awansu zawodowego.

 

Sprawdź

Akademia Finansów i Biznesu Vistula w Warszawie kierunki studiów

Akademia Finansów i Biznesu Vistula w Warszawie rekrutacja

Rekrtuacja na studia w Warszawie

 

Studia online to nie tylko szansa na opanowenie obszernej wiedzy. To także wygoda kształcenia i możliwość nauki w każdych warunkach. Co ważne, wykłady są archiwizowane i można do nich wielokrotnie wracać. To jeden z tych elementów, który sprawia, że nauka przez Internet staje się coraz bardziej popularna i chętniej wybierana przez studentów. W Akademii Finansów i Biznesu Vistula mogą oni liczyć na wysoką jakość nowoczesnego kształcenia, prestiżowe akredytacje, kadrę doświadczonych praktyków zaangażowanych między innymi w proces akcesji Polski do NATO i Unii Europejskiej, jak również na ścisłą współpracę z biznesem i organizacjami międzynarodowymi.

Chcesz studiować po swojemu? Wybierz studia online w Akademii Finansów i Biznesu Vistula.

 

Jakie przedmioty zdawać na maturze

STUDIA I STOPNIA

Szczegółowe informacje na temat zasad rekrutacji znajdziesz TUTAJ

Jakie wymagania na studia II stopnia

STUDIA II STOPNIA

Szczegółowe informacje na temat zasad rekrutacji znajdziesz TUTAJ

Artykuł ma charakter poglądowy. Przed podjęciem jakichkolwiek działań na podstawie uzyskanych informacji z niniejszego serwisu, należy je dodatkowo zweryfikować na stronie uczelni: Akademia Finansów i Biznesu Vistula w Warszawie

Komentarze (0)