Wyższa Szkoła Języków Obcych im. Samuela Bogumiła Lindego w Poznaniu - studia podyplomowe.

Studia podyplomowe – Wyższa Szkoła Języków Obcych im. Samuela Bogumiła Lindego w Poznaniu.

Kto decyduje się na podjęcie studiów podyplomowych? Z przymrużeniem oka możemy powiedzieć, że osoby, którym ciągle jest mało. Czują potrzebę poszerzania zakresu swoich wiadomości, obszaru umiejętności, powiększania zakresu kompetencji. Studia podyplomowe to propozycja dla tych, którzy nie chcą stać w miejscu, ale pragną rozwijać się zawodowo i wspinać po drabinie kariery.

Studia podyplomowe w Wyższej Szkole Języków Obcych w Poznaniu to szansa na zdobycie umiejętności językowych przydatnych w określonych dyscyplinach, zawodach i branżach. Oferta kierunków nastawiona jest przede wszystkim na zdolności językowe w obszarach dwóch języków: angielskiego i niemieckiego.

Dzięki kształceniu możemy nabyć kompetencji w zakresie obsługi pasażera w ruchu lotniczym i morskim, funkcjonowania w branży logistyczno- transportowej, komunikacji w biznesie, czy nowoczesnego nauczania języków. Każda oferowana specjalność posiada jeden wspólny element, a jest nim nauka praktyczna.

Studia podyplomowe w Wyższej Szkole Języków Obcych w Poznaniu skierowane są do absolwentów studiów pierwszego, bądź drugiego stopnia. Celem kształcenia jest przede wszystkim poszerzenie kompetencji, a wraz z tym zwiększenie atrakcyjności na rynku pracy, jak również uzyskanie przez nauczycieli uprawnień do nauczania dodatkowych przedmiotów.

Wyższa Szkoła Języków Obcych im. Samuela Bogumiła Lindego w Poznaniu studia podyplomowe

Grupa kierunków
Wydział

Trwa ładowanie wyników, proszę czekać

Artykuł ma charakter poglądowy. Przed podjęciem jakichkolwiek działań na podstawie uzyskanych informacji z niniejszego serwisu, należy je dodatkowo zweryfikować na stronie uczelni: Wyższa Szkoła Języków Obcych im. Samuela Bogumiła Lindego w Poznaniu

Komentarze (0)