Aviation Management

Aviation Management

19.01.2024

Aviation Management – Coventry University Wrocław rekrutacja 2024/2025

Aviation Management to studia z szeroko-pojętego zarządzania w lotnictwie, mające na celu kształcenie wysokiej klasy specjalistów, umiejących wykorzystać specjalistyczną wiedzę i umiejętności w branży lotniczej. Program nauczania zakłada poznanie specyfiki branży, rozwój świadomości biznesowej i strategicznego myślenia, a także zrozumienie technicznych aspektów i modułów operacyjnych. Kształcenie odbywa się przez połączenie badań z konkretnymi przykładami zastosowania w rzeczywistych sytuacjach.

Studia na kierunku aviation management w CUW
Forma studiów stacjonarne
Poziom studiów studia I stopnia
Czas trwania 3 lata (studia I stopnia)
Ważne terminy Harmonogram rekrutacji >

Pozwalamy lepiej zrozumieć zależności występujące pomiędzy podmiotami tworzącymi rynek lotniczy, takimi jak linie lotnicze, operatorzy lotnisk, instytucje nadzorujące, czy dostawcy. Złożoność tych powiązań demonstrują eksperci rynku i praktycy, gościnnie występujący na wykładach. Wykłady na uniwersytecie łączymy z wizytami na lotniskach, dzięki czemu studenci mogą lepiej zrozumieć, jak nowo zdobyta wiedza wykorzystywana jest w praktyce.

Studenci będą zgłębiać następujące obszary: teoria systemów transportu, inżynieria lotnicza, logistyka, geografia transportu, regulacje i bezpieczeństwo.

Zarządzanie w lotnictwie otwiera wiele drzwi – zaczynając od pracy w liniach lotniczych przez konsultantów transportu lotniczego, aż do dostawców i producentów, czy międzynarodowych logistyków.

 

Jakie przedmioty zdawać na maturze

STUDIA I STOPNIA

Szczegółowe informacje na temat zasad rekrutacji znajdziesz TUTAJ

Artykuł ma charakter poglądowy. Przed podjęciem jakichkolwiek działań na podstawie uzyskanych informacji z niniejszego serwisu, należy je dodatkowo zweryfikować na stronie uczelni: Coventry University Wrocław

Komentarze (0)