Business Management and Leadership

Business Management and Leadership

Business Management and Leadership

Coventry University Wroclaw - kierunki studiów

Business Management and Leadership – Coventry University Wrocław

Niezależnie od tego, czy marzysz o prowadzeniu własnego biznesu, czy chcesz zostać światowej klasy menedżerem, dobre zarządzanie stanowi zarówno wyzwanie, jak i źródło satysfakcji. Nasz kierunek studiów jest stworzony, by pomóc Ci rozwijać kluczowe dla każdego lidera umiejętności– od zarządzania ludźmi i zasobami, po planowanie strategiczne.

Na naszym uniwersytecie koncenrtujemy się na tematach związanych ze współczesnym zarządzaniem. Bogactwo zagadnień poruszanych na wykładach i podczas kształcenia, daje możliwość skutecznego wspinania się po szczeblach kariery i przejścia od poziomu operacyjnego do kierowniczego.

Jeśli chcesz osiągnąć sukces w tej dziedzinie, niezbędna będzie wszechstronność, umiejętność strategicznego myślenia oraz rozwinięte zdolności komunikacyjne, a przede wszystkim pragnienie odniesienia sukcesu.

To doskonała okazja, by poszerzać wiedzę razem z naszą wykwalifikowaną kadrą, praktykami podczas gościnnych wykładów, czy zgłębiać 
praktyczne podejście podczas ćwiczeń i zajęć na uniwersytecie.

 

Jakie przedmioty zdawać na maturze

STUDIA I STOPNIA

Szczegółowe informacje na temat zasad rekrutacji znajdziesz TUTAJ

Artykuł ma charakter poglądowy. Przed podjęciem jakichkolwiek działań na podstawie uzyskanych informacji z niniejszego serwisu, należy je dodatkowo zweryfikować na stronie uczelni: Coventry University Wroclaw

Komentarze (0)