Coventry University Wrocław stypendia

O nagrodzie

Coventry University Wrocław z dumą przedstawia Academic Merit Scholarship, przyznawane studentom Unii Europejskiej z wybitnymi osiągnięciami w nauce, którzy rozpoczną naukę na studiach stacjonarnych w Coventry University Wrocław i spełnią wymogi stypendium.

Dzięki tej nagrodzie stypendyści mogą uzyskać 20% zniżki od opłaty za pierwszy rok studiów. Przeznaczona jest dla najzdolniejszych uczniów z Unii Europejskiej, mieszkających w krajach unijnych, którzy osiągną najwyższe rezultaty z egzaminów końcowych, takich jak matura, czy analogiczne egzaminy końcowe.

 

Dostępność

Stypendium jest dostępne dla wszystkich studentów z Unii Europejskiej, którzy dostali się na pierwszy rok studiów stacjonarnych (full-time) w roku akademickim 2021-22. Ostatni nabór, którego dotyczy stypendium to Czerwiec 2022 (zobacz nasz kalendarz akademicki).

Stypendia przyznawane są na podstawie wyników w nauce, ale liczy się pierwszeństwo zgłoszeń. Oceniane będą następujące elementy:

  • Musisz zostać przyjęty na kierunki zaczynające się w roku akademickim 2020-21 na Coventry University Wrocław

  • Spełniłeś kryteria zawarte na stronie Coventry University Wrocław (zobacz kryteria)

  • Jesteś obywatelem Unii Europejskiej i mieszkasz w jednym z krajów unijnych, przysługuje Ci cena dla studentów z Unii Europejskiej

 

Jak aplikować?

Jeśli chcesz być wzięty pod uwagę przy Academic Merit Award, powinieneś złożyć podanie/application form, zaakceptować złożoną ofertę oraz zakwalifikować się na pierwszy rok studiów na Coventry University Wrocław. Podanie musi zostać złożony w ciągu pierwszego tygodnia, pierwszego bloku Twoich studiów. Uczelnia potwierdzi dostępność nagrody studentom w ciągu pierwszych czterech tygodni pierwszego bloku.

Więcej szczegółów na stronie Coventry University Wrocław

 

Artykuł ma charakter poglądowy. Przed podjęciem jakichkolwiek działań na podstawie uzyskanych informacji z niniejszego serwisu, należy je dodatkowo zweryfikować na stronie uczelni: Coventry University Wroclaw

Komentarze (0)