Cloud Computing

Cloud Computing

19.01.2024

Cloud Computing – Coventry University Wrocław rekrutacja 2024/2025

Cloud computing to model pozwalający na dostęp do zasobów obliczeniowych przez sieć serwerów, aplikacji i innych usług, osiągany błyskawicznie przy zminimalizowaniu interakcji z dostawcą. Daje możliwość dostępu z każdego miejsca i przetwarzania ogromnej ilości danych w bardzo krótkim czasie.

Studia na kierunku cloud computing w CUW
Forma studiów stacjonarne
Poziom studiów studia I stopnia
Czas trwania 3 lata (studia I stopnia)
Ważne terminy Harmonogram rekrutacji >

Studia na kierunku Cloud Computing obemują zagadnienia z zakresu współczesnego spojrzenia na zasoby obliczeniowe, rozwinięte o kluczowe umiejętności w zakresie tworzenia sieci, oprogramowania, kodowania, nauki o danych, konstrukcji sprzętu komputerowego i fizycznej infrastruktury.

Kierunek został zaprojektowany we współpracy z Amazon Web Services (AWS) Educate jako część Programu Amazon Cloud Degree, by przygotować absolwentów na wymogi rynku i przbliżyć im umiejetności niezbędne do wykonywania zadań w przyszłej karierze w cloud computingu.

 

Jakie przedmioty zdawać na maturze

STUDIA I STOPNIA

Szczegółowe informacje na temat zasad rekrutacji znajdziesz TUTAJ

Artykuł ma charakter poglądowy. Przed podjęciem jakichkolwiek działań na podstawie uzyskanych informacji z niniejszego serwisu, należy je dodatkowo zweryfikować na stronie uczelni: Coventry University Wrocław

Komentarze (0)