Computer Science

Computer Science

Computer Science

23.01.2022

Computer Science – Wyższa Szkoła Bankowa w Warszawie 2022

Wydaje się, że na temat studiów informatycznych powiedziano już wszystko. Okazuje się, że nauka ta nieustannie się rozwija, a rynek poszukuje nowych specjalistów. Kandydaci na studia stawiają coraz większe wymagania ofertom edukacyjnym. Pragną nie tylko nowoczesnych programów kształcenia, dostosowanych do aktualnych potrzeb rynku pracy, ale również nauki w języku angielskim, która znacznie szerzej otwiera możliwości zawodowe. Taką ofertę proponuje Wyższa Szkoła Bankowa w Warszawie, realizując kierunek Computer Science.

Studia na kierunku computer science w WSB WARSZAWA
Forma studiów stacjonarne, niestacjonarne
Poziom studiów studia I stopnia
Czas trwania 3,5 roku (studia I stopnia)
Ważne terminy Harmonogram rekrutacji >

Kształcenie na kierunku Computer Science w Wyższej Szkole Bankowej w Warszawie umożliwia pozyskanie wiedzy i umiejętności w zakresie projektowania systemów komputerowych oraz diagnozowania i rozwiązywania potencjalnych problemów, jak również tworzenia serwisów WWW, posługiwania się narzędziami programistycznymi w celu przygotowywania nowych aplikacji na najpopularniejsze współcześnie platformy, a także pracy nad rozwojem oprogramowania zarówno w postaci indywidualnych projektów jak również realizacji zadań w ramach zespołów developerskich.

 

Program studiów i przedmioty

Studia na kierunku Computer Science w Wyższej Szkole Bankowej w Warszawie charakteryzują się bogatym programem kształcenia, w którym widnieją między innymi takie przedmioty jak:

 • programowanie aplikacji internetowych,
 • systemy wbudowane,
 • grafika komputerowa,
 • programowanie obiektowe,
 • projektowanie systemów informatycznych

 

Nabywane umiejętności

Studenci kierunku Computer Science w Wyższej Szkole Bankowej w Warszawie nabywają umiejętności między innymi w zakresie tworzenia interaktywnej i dynamicznej grafiki komputerowej, projektowania nowych i wykorzystywania istniejących narzędzi do obróbki grafiki dwuwymiarowej i trójwymiarowej, opracowywania i rozwijania projektów systemów komputerowych, wykorzystywania współczesnych narzędzi programistycznych do tworzenia oprogramowania, posługiwania się dokumentacją techniczną systemów komputerowych.

 

Praca po studiach

Jak może wyglądać droga zawodowa po ukończeniu nauki? Z bogatym bagażem wiedzy i szerokim wachlarzem umiejętności absolwenci kierunku Computer Science w Wyższej Szkole Bankowej w Warszawie będą mogli znaleźć zatrudnienie między innymi jako graficy komputerowi, projektanci portali internetowych, programiści aplikacji internetowych, architekci rozwiązań multimedialnych, administratorzy baz danych.

 

Opinie

Niejeden kandydat zadaje sobie pytanie w jaki sposób poprowadzić swoje kształcenie? Edukacyjna mapa kraju jest bardzo duża, stąd wybór odpowiedniej uczelni wcale nie musi być łatwy. Planując studia na kierunku Computer Science warto skierować uwagę na Warszawę, bo tam kształcenie w tym zakresie prowadzi omawiana przez nas uczelnia. Jakie ma Wyższa Szkoła Bankowa w Warszawie opinie? Szymon, student Computer Science mówi:

„Studia w Wyższej Szkole Bankowej oferują program, który dostosowany jest do aktualnych potrzeb i wymagań rynku. Oznacza to, że uczymy się tego, co jest w tej chwili najbardziej potrzebne. Dzięki temu mamy gwarancję, że znajdziemy dobrą pracę.”

 

Wiedza, którą zdobędziesz studiując Computer Science w Wyższej Szkole Bankowej w Warszawie:

Absolwent kierunku Computer Science w Wyższej Szkole Bankowej w Warszawie posiada wiedzę i umiejętności między innymi w zakresie:

 • tworzenia interaktywnej i dynamicznej grafiki komputerowej,
 • projektowania nowych i wykorzystywania istniejących narzędzi do obróbki grafiki dwuwymiarowej i trójwymiarowej,
 • opracowywania i rozwijania projektów systemów komputerowych,
 • wykorzystywania współczesnych narzędzi programistycznych do tworzenia oprogramowania,
 • posługiwania się dokumentacją techniczną systemów komputerowych.

 

Praca, czyli gdzie będziesz pracował po kierunku Computer Science:

Absolwent kierunku Computer Science w Wyższej Szkole Bankowej w Warszawie znajdzie zatrudnienie między innymi jako:

 • grafik komputerowy,
 • web developer,
 • administrator baz danych i aplikacji Web 2.0.,
 • projektant portali internetowych,
 • programista aplikacji internetowych,
 • specjalista w helpdesku IT,
 • architekt rozwiązań multimedialnych.

 

Jakie przedmioty zdawać na maturze

STUDIA I STOPNIA

Szczegółowe informacje na temat zasad rekrutacji znajdziesz TUTAJ

Artykuł ma charakter poglądowy. Przed podjęciem jakichkolwiek działań na podstawie uzyskanych informacji z niniejszego serwisu, należy je dodatkowo zweryfikować na stronie uczelni: Wyższa Szkoła Bankowa w Warszawie

Komentarze (0)